2733
2739
عنوان

مامانم میگه تو زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 3150 بازدید | 99 پست
آخه از قیافم متنفر میشم

عزیزم توجه نکن مگه به تایید مامانت احتیاج داری

من خودم خیلی خوشگلم همه میگن ولی جالبه مامانم همیشه بهم میگه دخترا چه خوشگل شدن. آخه الان دیگه  چهره ها واقعی نیست همه گریم و عمله.بهش میگم ینی من زشتم میگه نه ولی معمولی هستی.اونسری جلو بابام گفت بابام همینطور مونده بود با تعجب نگاش میکرد

بنظرم اصلا نباید توجه کرد. هرکس نظرش محترمه ولی مهم خیررر 

خخخخ...مادر است دیگر

دو دیقه ک قربون صدقه میره بعدش مشخصه قراره چ اتفاقی بیوفته  

مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختند و برای عشق مرز،غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا می گیرد و نه عشق مرز میشناسد...ارنستو چه گوارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامان منم دقیق همینه👌😂😐

والا...اصلا هنگ میکردم..مثلا میخواست منو تحریک کنه به رژیم..😞

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اصلا از ی مادر بعیده این حرف😐منم ی مدت زمان کنکور چاق شده بودم همش میگفت چاقی..ی فامیل داشتیم چاقی ...

وایییی پس من تنها نیستم

همه آفریده خدا هستن

ولی بعضی ها بچه هاشون واقعا قیافه ندارن خیلی

تحویلشون میگیرن همش میگن دختر خوشگلم دختر نازم فرشته پرنسس

9/9/99به آرزوهام رسیدم
2740
بخدا ینی من مجرد بودم فک میکردم زشت ترین دختر دنیام بعد ازدواج تازه فهمیدم همه ی پسرای فامیل عاشقم ...

واقعا خودشو کشت؟؟😳😳

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
والا...اصلا هنگ میکردم..مثلا میخواست منو تحریک کنه به رژیم..😞

مامانا کلا همینه همش انتقاد از نظرش من بی عرزه ترین دختره دنیام همش باهام لج میکنه🤦‍♀️دو روز خوبه باهام قربون صدقه ام میره بعد فرداش بیخود بی جهت ازخواب بلند میشه شروع میکنه غر زدن گیر دادن به من بااینکه من خیلی مظلوم بی ازارم نه ایراد میگیرم بعد دادشم 🤦‍♀️اینقدر قربون صدقع اش میره بااینکه خیلی اذیتش میکنه پرتوقع واقعا حس میکنم مامانم ازمن بدش میاد

عزیزم توجه نکن مگه به تایید مامانت احتیاج داری من خودم خیلی خوشگلم همه میگن ولی جالبه مامانم ...

مامان منم میگه معمولی هستی یا بخاطر قیافت خداروشکر کن

ولی همش تعریف خواهرمو میکنه

9/9/99به آرزوهام رسیدم