2733
2739
عنوان

مامانم میگه تو زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 3150 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا از ی مادر بعیده این حرف😐منم ی مدت زمان کنکور چاق شده بودم همش میگفت چاقی..ی فامیل داشتیم چاقی مفرط داشتن..من درمقابلشون جوجههه بودم..میگفت شبیه خواهرشوهرای خالت شدی😭

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2728

سوسک هم به بچه ش میگه قربون دست و پای بلوریت برم 😄😄جهت مزاح بود

حتما بلد نیس ازتون تعریف کنه ،ولی در کل عقل و شعور داشتن بهتر از زیباییه

نترس و غمگین مباش ، ما تو را نجات میدهیم (عنکبوت۳۲)   
2740

من اگه به بچه هام چیزی میگم از سرشوخی هست خودشون هم میدونن چقد دوسشون دارم یکی ازپسرام سبزه هست کاکایو مامان جوجه اردک خودش میدونه این حرفای من ازسرشوخی هست بعضی وقتا که حوصله ندارم میاد میگه جوجه اردک زشت گرسنس هیچ منظوری ندارم یا من اضاف وزن دارم باهاشون شوخی میکنم الان لهتون میکنم میگه تریلی اومد من میدونم بچه هام شوخی میگنن من شوخی میکنم  چرا واقعا حرفای پدرومادر ایقد جدی میگیرین بهتون برمیخوره من اینجا میبینم پدرومادر نباید با بچه حرف بزنه من پسرم بیست سالشه کوچیکه پونزده سال همه چی رو حدی نگیرین 

من مجردی که 14 سالم بودچااااق بودم خواهرم 10 سالش بود لاغر همش میگفت که اون خیلی با کلاس و خوشتیپه...الان خواهرم پر شد من از خواهرم یوخده لاغرترم ولی هردو خوشتیپیم 😁

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

الکی متتهمشون کن ک دیگه نگن😂بگو سرآبجیم حتما چیزای خوب خورددددددی آررره 

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

بگو مرسی که اعتماد به نفسم با خاک یکسان کردی. 

البته خوشگلی هیچوقت تعریف نیست

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

من همیشه میگم زشتم مامانم میگه نه اتفاقا با نمک ونازی منم میگم چون  دلت نمیاد بگی زشتم اینو میگی😂.میگه نه به جان مامان راس میگم...

منم میگم اره مثه قضیه ی اون سوسکه که مامانش میگه قربون دست وپای بلوریت😂منم فقط به چشم تو قشنگم....

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
طرف اندازه سر سوزن قیافه نداره از نظر مادرش پری دریاییه 😂 بعد مادر تو چرا اینجوری میگه اخه😂 ...

خخخخخخخ خودمم بهش میگم

میگه خوشگلی اما انقدر از اون تعریف میکنه

9/9/99به آرزوهام رسیدم