2737
2739
عنوان

مامانم میگه تو زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 3150 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه سلام آلوچه جونن      مرسی که دوباره اومدی تاپیکم

سلام عزیزم خواهش میکنم 😍💕

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
یبار گفت تو خوشگلی اون تپلی تره خوشگلتر ب نظر میاد ولی بیشتر از اون تعریف میکنه

پس خيلي رو سليقه و نظرش حساب باز نكن

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
2731
عجبببب!!! باشه عزیزغصه نخور همونجوری که عاق والدین هس عاق ولد(فرزند)نیز هس.مامانت در پیشگاه خدا بای ...

دوستمون راست میگه منم خیلی حرف شنیدم ازمامانم حتی جلو جمع خیلی خرد میکرد که حتی بقیه واکنش نشون میدادن یعنی یه حرفایی که قشنگ بسوزونت ولی اصلا دلم نمیخواد یادم بیاد تعریف کنم بیخیال مگه ادم چقدر زنده اس یا چقدر جوونیم

منم این‌جوری ام. تازه میگم با این حال اسمم گذاشتم باربی خوشگل خخخخخخخ

خوشکلی سلیقه ایه  شاید ازنظر من خیلی خوشکل باشی    مثلا میگن انجلینا جولی یا بقیه بازیگرا خوشکلن درصورتیکه شاید من بگم اینطور نیس   یا کیم کارداشیان میگن اندامش خوبه درصورتیکه از نظر خیلی یکیشم من میگم اصلا هم خوب نیس    تو ممکنه تو سلیقه مامانت نباشی تو سلیقه من باشی  پس جدی نگیر حرفشو

دوستمون راست میگه منم خیلی حرف شنیدم ازمامانم حتی جلو جمع خیلی خرد میکرد که حتی بقیه واکنش نشون میدا ...

خدا بهترین جبران کننده اس تو بسپارش به خدا خودش یه جایی یه جوری پشیمون میکنه اونی رو که دل یه انسان مظلوم رو شکسته...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2740

نظراتیو می خونم نوشتن داشتن شعور از زیبایی بهتره ! برام عجیبه ! 

خب کسی خودشو بیشعور نمی دونه که ، پس چطوریاست که آرایش می کنن عمل زیبایی می کنن هزار کار با چهره و اندام می کنن ؟؟؟

کی گفته زیبایی اهمیت نداره ، هر چیزی بجای خودش 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

خوش به حال شما ماماناتون خیلی بد نمیگن منکه مامانم از بس میگه زشتی قیافت بده اعتمادبه نفسم صفرشده دوتاخواهرم خیلی خوشگلن و خیلی هم به خودشون میرسن ولی من باحجابم و ودرسخون جالبه تو دانشگاهم همه میگن خوشگلی و خوشتیپ ولی مامانم نه البته بعضی وقتا میگه ولی همیشه میگه خواهرات خوشگلن تونه یه بار همکلاسیم بهم گفت خوش به حالت نچرتل بیوتی هستی به مامانم گفتم با تعجب نگام کرد گفت تو رو میگه یا یه بار یه خانم که همسایمون بو ازم خواستگاری کرده بود گفته بود دخترت چشم وبروش مشکی بعد مامانم اینو بهم گفت من میگفتم مامان چشم وابرو مشکی واقعا یه طوری نگام میکرد که یعنی نه کلا هروقت فک میکنم یکم خوبم داغونم میکنه میگه چقد زشتی