2737
2734
من سرکار می رفتم نمی دونم شاید ، بعد از این که کم کم خوب شدم دختر پنج سالم دیدم سه روز عطسه می کرد ب ...

برا بچه ها همینطوریه دکتر گفت یه شب تب میکنن یه شب اسهال بعد خوب میشن

من بعد 25 روز هنوز دارم سرفه داداشمم بعد 2 ماه هنوز سرفه داره

عزیزم داداشت خوب شد خدا را شکر یادمه گفتی داداشم گرفته؟؟خودتم مگه گرفتی؟؟منم می‌ترسم بگیرم شوهرم امروز یه کرونایی رو بردن بیمارستان فوت شده بوده

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همون وسیله هه کیت ه.از براق حلق تست میگیرن. نترس باور کن این استرس و ترسش از خود مریضیش خیلی بدتره. ...

مادر منم آسم داره اما خودش میگه اصلا تنگی نفس و سرفه اینا ندارم میگم هم مرخصم کنید چیزیم نیست میگن نه مشکوکی فقط سر درد داشته و ریه هاش عفونت نشون دادا تو سی تی و گفتن قلبش خون رسانی درست نمیکنه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
مادر منم آسم داره اما خودش میگه اصلا تنگی نفس و سرفه اینا ندارم میگم هم مرخصم کنید چیزیم نیست میگن ن ...

نگران نباش من بیمار آسمی هم دیدم که خوب شده.به نظرمنم خونه بهتره.اخه میدونی همه علائم مشابه ندارن.ما ۴تا همکار بودیم گرفتیم.هرکدوم علائممون با اون یکی فرق داشت

2740
نگران نباش من بیمار آسمی هم دیدم که خوب شده.به نظرمنم خونه بهتره.اخه میدونی همه علائم مشابه ندارن.ما ...

آره واقعا اصلا نمیشه گفت فقط تب و تنگی نفس هست 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2706