2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم.من اصلا دارو نخوردم.من با چندتا پزشک صحبت کردم.نظر یکیشون دارو بود بقیه رو استراحت و مایعات گر ...

من دارو میخورم دیگه خسته شدم باعث میشه بالا بیارم

عزیزم.من اصلا دارو نخوردم.من با چندتا پزشک صحبت کردم.نظر یکیشون دارو بود بقیه رو استراحت و مایعات گر ...

شما باکیت تست گرفتن که گفتن کرونا هست یا حدسی گفتن؟؟؟ 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
من آزمایش خون دادم.و با علائمم و معاینه توسط چندتا پزشک. بیمارستان نرفتم

من مادرم بستری هست هم آزمایش گرفتن هم سی تی گفت یه وسیله هم انداخت تو دهنم گفت جواب این سه روز دیگه میاد یعنی فردا جوابش میاد کاش مثبت نباشه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
بابیرون درارتباط بودین که گرفتین؟؟؟کسی ازشما نگرفت؟

من سرکار می رفتم نمی دونم شاید ، بعد از این که کم کم خوب شدم دختر پنج سالم دیدم سه روز عطسه می کرد بعد یه شب دخترم گفت دلم درد می کنه و به نظرم بی حال شده بودن ببخشید رنگ مدفوع دخترم هم تغییر کرده بود دخترم هم عرق سرد و لرز داشت البته یه شب بود البته من همون روز بهش قرص ویتامین دی داده بودم ، بعد اون شب به دخترم چای نبات ، عرق نعنا ، دو قاشق ابلیمو بهش دادم ، چای پونه و اویشن دادم الان که خدا رو شکر خوبه و اون موقع تک و توک سرفه داشت که خدا رو شکر خوب شده 

عزیزم جدیدا اعلام کردم اولین علایم بیماری ازدست دادن حس چشایی و بویاییه گفتم بگم شاید کمکت کنه 

من بیشتر از ۱ماهه که بویاییم رو از دست دادم 

دعا کنید کار پیدا کنم با حقوق خوب و عشقم مغازه بزنه 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼😢😢😢😢
من مادرم بستری هست هم آزمایش گرفتن هم سی تی گفت یه وسیله هم انداخت تو دهنم گفت جواب این سه روز دیگه ...

همون وسیله هه کیت ه.از براق حلق تست میگیرن.

نترس باور کن این استرس و ترسش از خود مریضیش خیلی بدتره.اصلا انگار اول روی اعصاب کار میکنه.من همکارم ناراحتی قلبی بود و شبمی درمانی میکرد.خوب شد.فقط نباید بترسید.استراحت.و مایعات گرم

2706