2733
2739
نه گلم فقط محض اطلاع پرسیدم گفتین گروه خونی oخفیفتره گفتم منم همین گروه خونیم

ایشون ک فوت شدن میدونی گروه خونیش چی بود میخام بدونم صحت داره این قضیه

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اب و نمک رو از بینیم میریختم توی بینیم و از دهانم میومد بیرون روزی ی چند بار اینکار رو به فاصله دو سه ساعت انجام میدادم  بعد زود می خوابیدم که اعصابم بویایی ام که التهاب شدید پیدا کرده بود خدا رو شکر بعد لز سه روز تونستم بوی پرتقال را حس کنم که خدا روشکر خیلی بهبود پیدا کردم ، گروه خونی من هم آ مثبت هست 

2731
2738
دکتر نرفتین اصلا:؟؟؟

نه اصلا فکر نمی کردم که کرونا گرفته باشم ، چون تب نداشتم و تنگی نفس نداشتم ، البته توی اون چند روز من همش اب نمک غرغره می کردم شلغم می خوردم ، چای اویشن و پونه می خوردم بعد که بویایی و چشایی به طور کامل نداشتم اون موقع شک کردم در حالی که تب و تنگی نفس نداشتم و سرفه ام هم خوب شده بود ، البته سرماخوردگی و استامینیفون هم اون موقع ها برای پیشگیری می خوردم 

من اصلا دارو نخوردم.چون با چندتا دکتر صحبت کردم.فقط یکی شون اینو برام تجویز کرد.بقیه رو خوردن مایعات ...

ینی راسته که آسیب ریه همیشه باقی میمونه؟

کاربر قدیمیم،۸/۶/۹۷ نمیدونم چرا تعلیق شدم.منتظر بررسیم
خیلی ممنون.اتفاقا خیلی رعایت میکردم.ما اتاق کارمون کوچیکه.چندنفریم.متاسفانه سه نفرشون گرفتن.منم از ا ...

تنت سلامت

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿