2726
ازیترو کلرکین ناپروکسن

فقط همینا

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بمنم‌بگین ربطی ب گروه‌خونی داره؟

میگنoخفیف تر میگیره نسبت ب بقیه گروه خونی

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2728
کرونا داشتی

شما کروه خونیت چیه؟؟؟

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃

نمی دونستم که از علائم کروناست ، چون یه سرماخوردگی کم پیدا کرده بودم که فقط یه دو روز عطسه بعد دو روز تک و توک سرفه داشتم که من قرص سرماخوردگی و استامینیفون خوردم و اب نمک همش غرغره می کردم وسرم هم سنگین بود ، البته ما یه روز بخاریمون رو برداشتیم فکر می کردم از اون سرما خوردم که بعد از چند روز کلا چشایی و بویایی نداشتم ، تا اینکه یه روز تن ماهی داشتیم ناهار من اصلا بوش رو حس نکردم تازه اون موقع فهمیدم بویایی و چشایی ندارم ، اولش تو نت دیدم که نوشته از علائم کروناست ، بعد خیلی ناراحت بودم ولی خیلی سرچ کردم که همونا را انجام دادم بعد از 3روز کم کم بویایی و چشایی ام برگشت الان خدا رو شکر کاملا بویایی و چشایی ام برگشته. 

میگنoخفیف تر میگیره نسبت ب بقیه گروه خونی

خدا کنه کلا این بیماری ریشه کن بشه وهیچکس شاهد ازدست دادن عزیزانش بخاطراین بیماری نباشه.روز ب روز استرس مردم بیشتر میشه

خدایا کی تموم میشه پس.الان ی خانمی تاپیک زده بود دختر عموش ۲۳روز توبیمارستان بوده‌امروز فوت کرده ۲۶سالش بوده وی بچه کوچیک داشته خیلی ناراحت شدم😢😢😢😢آخه چرااااااا

خدا کنه کلا این بیماری ریشه کن بشه وهیچکس شاهد ازدست دادن عزیزانش بخاطراین بیماری نباشه.روز ب روز اس ...

ایشالا همه مبتلاها خوب بشن وکسی هم دیگه مبتلانشه😥خیلی بده

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2706