2737
2734
وهمه اون عشقای الکی دوران بلوغومدرسه ودانشگاع روتجربه کردیم که ۹۰درصدشون بخاطر هرمونه🤣

چی بگم عزیزم این نظر تو و از نظر عقلی کاملا درسته ولی من اونقدر دوسش دارم ک صد بارم برگردم عقب بازم بهش دل میبندم چون هر چقدر سختی داشتم و اشفتگی ولی فکر کردن بهش ارامشی بهم میداد ک هیچ چیزه دیگه ای نمیتونه بهم بده

انقدر در جوا ابلهان خاموش ماندیم ک گفتند.....            حرف حساب جواب ندارد☻
سلام دوستان  دختر من دانشجو هست هنوز خواستگار راه ندادیم ولی همش به شوهرم میگم من نمیذارم دختر ...

سلام هیچ انسانی کامل نیس هرکسی یه عیبی داره هم حقباشماست هم با همسرتون موقع انتخاب چشمااااااتونوخوووووووب باز کنید فقط بد دل 

خسیس 

بی مسئولیت 

معتاد 

مشکل رواتی 

بد دهن 

این جور مشکلات اصلی رو نداشته باشه اوکیه البته باید دید دخترتون چ عقیده ای داره شاید یکی بگه ترجیح میدم شوهرم بد دل نباشه ولی خسیس برام مهم نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شرایط فرق میکنه من خودم از زندگی خانوادگیم فرار کردم خوب انتخاب کردم ولی نشد همیشه خانواده های ...

من پدرم بد دل بود 

معتاد بود 

دست بزن داشت 

تهمت میزد 

کار نمیکرد 

بد دهن بود 

توخونه مون آرامش نداشتیم 

خیانتکارم بود

شرایط خیلی مهمه ولی به خودمونم بستگی داره منم دلم میخواست ازاون خونه بزنم بیرون پسر خاله م۳سال تمام ازم خاستگاری کرد چون میدونستم آینده ای باهاس ندارم جواب رد دادم منم اگه قبول میکردم الان بدبخت بودم

2731
2740

من

ولی آنقدر بد نیست

فقط وقتی وحشی میشه فک میکنی نمیتونه خودشو کنترل کنه الانه که منو بکوشه

واقعا میگم

روزای سختی داشتم دلم برای خودم میسوزه

دوباره منو یاد زجرام انداختین 

خیلی سخت بود 

الان که تحصیلات و پول دارم مهربونه

وقتی واریزیای حسابمو میبینه دست بزن نداره میدونه اگر برم دیگه مثل منو نمیتونه پیدا کنه

حالا نمیزنه وقتی میخوام از خیابون رد بشم میاد جلوم ،الان کرونا اومده یک ماهه نمیذاره بیرون برم 

مبادا ماشین پول سازش خراب بشه

بچه ها چرا ماها مجبوریم تحمل کنیم مگه چند بار قراره زندگی کنیم

منم مث تو 

همه چييييي ازش ديدم از دست بلند كردن روم گرفته تا خيانت ولي خب نميشه نميتونم هيچكسسسس پشتم نيست تازه تو عقدم هستما انقد ك تو اين دو سال من عذاب كشيدم تو كل عمرم نكشيدم همش دوس دارم بميرم ي ادم افسرده و عصبي شدم 

همه چيو ميبينن ها اما انگار ن انگار

دعا كن اگه اون چيزي ك تو ذهنمه نشد بتونم راحت ازش جدابشم منم واسه تو دعا ميكنم اين بشر ديگه منو داغون كرده انقد ك گاوه حتي ميگي عمرا اگه طلاقت بدم ميكشمت روت اسيد ميپاشم و فلان نميدونم چطور راحت ازش جدا بشم

من همسرم خیلی دوست دارم اونم همین طور ازهمه لحاظ بهترینه ولی ی کارش ب شدت آزارم میده دیگ خسسسته شدم ازین رفتارش ب شدت دروغ گو وپنهون کاره سرجزئی ترین مسئله دروغ میگ ومن ازهیچ چیزش خبرندارم همه چیشوفقط باخونوادش درمیون میذازه دیگ خسته شدم حس مترسگ بودن دارم

خدایاشکرت ♥️♥️♥️

من همسرم خیلی دوست دارم اونم همین طور ازهمه لحاظ بهترینه ولی ی کارش ب شدت آزارم میده دیگ خسسسته شدم ازین رفتارش ب شدت دروغ گو وپنهون کاره سرجزئی ترین مسئله دروغ میگ ومن ازهیچ چیزش خبرندارم همه چیشوفقط باخونوادش درمیون میذازه دیگ خسته شدم حس مترسگ بودن دارم

خدایاشکرت ♥️♥️♥️
من بعضی وقتا که عصبیم میگم چرااینکارو کردم  اما درکل به خدا نمیخوام تعریف الکی کنم  شوهر ...

وا اکثرن این مدلین قدرشد بدون دوس داشتی الکی قربون صدقت میرف ولی از دماعت در میاورد

2706