2733
2734

من همسرمو واقعاعاشقانه دوست دارم  ولي اگه برميگشتم ب عقب تواين سن اصلا ازدواج نميكردم يااصلا ازدواج نميكردم🤦🏼‍♀️وب هيچ عنوان تويه شهرغريب قبول نميكردم ك زندگي كنم،اصلا كاش شوهرم فاميل نبود كاش خانوادنداشت ياخانوادشم منوواقعاب چشم عروس ميديدن ولي دركل پشيمونمممم

سلام دوستان  دختر من دانشجو هست هنوز خواستگار راه ندادیم ولی همش به شوهرم میگم من نمیذارم دختر ...

سلام . باید همدیگه رو خوب بشناسن زمان بزارن

اگر دیدن شبیه همن و ازهم خوششون اومده و دوست داشتن هس،وصلت کنن

وگرنه نکنن

من خودم کم زمان گذاشتم برا شناخت، علاقه اونجوریم درونم شکل نگرف...کلا علاقه نبود ، فقط ب دید ظاهر و عقل و اینا....بله دادم

بعدا شدید ب مشکل خوردیم،ک ۸ سال با دعواهای وحشتناک و اختلافها دمخوربودم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعضی وقتا که عصبیم میگم چرااینکارو کردم  اما درکل به خدا نمیخوام تعریف الکی کنم  شوهر ...

خوبه شوهرت بابا

فقط همین ابراز علاقشه ک باید کارکنی روش

برید مشاوره بگو، درست میکنن

اگرم نیامد خودت برو راهکاربگیر

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
من فقط به خاطر مامانم موندم  تو این زندگی لجن که غصه نخوره تحمل دیدن یه لحظه غم مامانم رو ندار ...

بشدت اشتباه میکنی

درحقیقت والدین مافقط وقتی واقعا شاد و بی غصه ان ک ماخوشبخت باشیم.

اگر واقعا طرفت بده یا بهم نمیخورید، فکر اساسی کن

مشاور برید ، تلاش شدید کن درست شه

امااگر نشد، عمرتو حروم نکن....

خیلی فکرت غلطه

منم زمانی مثل شمابودم

بعدفهمیدم هرکی سر زندگیشه، کسیکه واقعا ضرررکرده و بهش بدگذشته فقط من بودم...والدین آدم دوصبااح ناراحت باشن بهترازینه ک یهو چندسال بعد ازدواج بفهمن خدانکرده بچشون چقد بدبخته، شکست خورده و داغونه....

تادیرنشده اصلاح کن این تصور غلطت رو عزیز

2731