2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها بنظرتون این خونواده هایی ک باعث شدن اینجوری رو پسرشون زجر بکشیم چجوری جواب میدن اصلا خدامیبین ...

اصلا براشون مهم نیست من یه بار به مادرشوهرم گفتم پسرت بی عرضه است کلی پشت سزم حرف زد

سلام دوستان  دختر من دانشجو هست هنوز خواستگار راه ندادیم ولی همش به شوهرم میگم من نمیذارم دختر ...

ویژگی های اصلی لازم برای شوهر خوب بودن، مثل مسئولیت پذیری، استقلال، نجابت و عرضه رو، یه دختر نمیتونه بفهمه. خودتون اول این ها رو تشخیص بدین، بعد اخلاقیات هم خودتون با شناختی که از دخترتون دارین، تشخیص بدین که به هم میخورن یا نه، بعد بذارین با دخترتون مواجه بشه، و بعد از یه کم رفت و آمد، زود به نتیجه برسید.

نامزدی طولانی، برای دختر خوب نیست. یا زود احساسی میشه عاشق میشه چشماش کور میشه، یا سر کوچکترین مسئله ای، به هم می‌ریزه و میزنه زیر همه چی. بعدشم خیلیا تو نامزدی روابط جنسی رو شروع میکنن...نه اینکه آدم های بدی باشن، ولی خب جوونن و غریزه دارن.

یه نامزدی کوتاه. که بعدشم اگه خواستید به هم بزنید، بتونید.

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
فقط گریا و آه و حسرت  چه بلایی بود به سر زندگی سیرین مجردی خودم آوردم کاش راه برگشت داشت کاش ز ...

😭😭😭واقعا

گاش بیدار شم ببینم همش خابه.کاش برگردم ب دوران دبیرستانم

شوهر من باباش پولدار بود برای من طلا نخربد ارایشگاه نگم کجا برد برای عیدیم کله قندو مادرش نصف کرده ب ...

بقیه ی مشکلاتت م اگه همین طوریه، خیلی بچه گانه س

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
2706