2733
2734
عنوان

خانومهایی که باردار نمیشن

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 54 پست

الهی بخدا میدونم من ماه 3اقدامم ولی اینقدر عذاب میکشم شوهرم هر جا بچه میبینه اشکاش در میاد خیلی اذیت می شم فقط خود خوری 😭😭😭

خدایی هست مهربان تراز حد تصور..... ۴فروردین ۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد 💝  من ب دستان خدا خیره شدم معجزه کرد 😍برای سلامتی  امام زمان ومادر و پدرم صلوات میفرستی ؟خدایا سایه پدر و مادر رو برامون نگه دار. 2اذر 1402میوه دلم رو بغل کردم 🥰😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله دامن همه منتظرا سبز شه

کسیم هس هیچکدوم مشکل نداشته باشن ولی باردارنشن؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731
الهی بخدا میدونم من ماه 3اقدامم ولی اینقدر عذاب میکشم شوهرم هر جا بچه میبینه اشکاش در میاد خیلی اذیت ...

۳ماه ک چیزی نیس عزیزم😕چندسالتونه؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738

منم از کرونا نمی ترسم. نزدیک 4ساله منتظرم و کلی درد کشیدم.روحی و جسمی. اما بعد از عمل لاپاراسکوپی وحشتناکی که پارسال شدم و دردایی که بعدش داشتم یه کم فکرم از بچه منحرف شد و تازه فهمیدم که 3سال خودمو به خاطر بچه آزار دادم و بقیه لذتهای زندگیمو نادیده گرفتم. هنوز عاشق بچه ام.هنوز وقتی پریود میشم گریه می کنم اما زندگسمو هم می کنم.نمی تونم و نمی خوام جوونیمو با غصه حروم کنم به خودم.

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.

عزیزم منم هشت ساله ازدواج کردم و باردار نشدم جالب اینجاست نه خودم مشکل دارم نه شوهرم هررجا هم میریم میگنناباروری ناشناخته است

حتی ای وی اف هم کردم بیمارستان صارم اما منفی شد

ماه دیگه میخوام باز برم برای ای وی اف پیش دکتر نصر

منم خواهرشوهرم چند سال بعد از من ازدواج کرد باردار شد مادرشوهرم دلمو شکوند از همون موقع ناراحتی اعصاب گرفتم

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
من خودم که مشکل ندارم شوهرمم فک نکنم مشکل داشته باشه الان هشت ماهه اقدامیم فردا موعدمه

فکر نکنم مشکل داشته باشه رو ازش مطمئن شو ولی تا یک سال طول میکشه بارداری عزیزم نگران نباش

من جایی ام نمیرم دیگه .

من هنوز باورم نمیشه که در به در دنبال داروی گیاهی وشیمیایی هستم...من بعد از چندسال جلوگیری همون ماه اول باردار شدم.خیلی زیاد خوشحال شدم نماز شکر خوندم.حالم خیلی خوب بود.به اولین نفری که خبر دادم زن داداشم بود.اون خیلی دکتر میرفت تا بچه دار بشه بهش گفتم موقع نمازم برای توهم دعا کردم.بعد ازچند روزی حواسم نبود کار سنگین انجام دادم و سقط شد.بی خبر از همه جا زن داداشم هم باردار بود فقط یک هفته باهم فرق داشتیم. الان اون بچه اش ۱۳ماهش هست .ولی هیچ وقت حالم نپرسید‌.حتی یکبار نگفت پیگیر دکتر هستی یا نه.فهمیدم نباید به کسی که بچه نداره بگی بارداری

منم از کرونا نمی ترسم. نزدیک 4ساله منتظرم و کلی درد کشیدم.روحی و جسمی. اما بعد از عمل لاپاراسکوپی وح ...

عزیزم منم لاپارا تشخیصی انجام دادم درد داشتم ولی هیچ مشکلی نداشتم

خدایا ما زنا چقدر بدبختیم

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
فقط اونایی که منتظر هستن میفهمن چی میکشم 

ادم نباید با دارایی هاش دله کسی رو بسوزونه خدا یه وقت میگیره از ادم .جاریت فرهنگ نداره بدبخته عقده ای بذار درگیر بچه ک بشه بالاخره یه چیزهایی هم شما داری مثلا اوقات فراغت بیشتر حسرت میخوره ک الهی به زودی به زودی خدا بچه بده بهت جاریتو میخام خفه کنم 😲

راستش من یه بچه دارم ، و هیچ وقت شاید درک نمیکردم اونایی که منتظرن و چند ساله بچه دار نشدن ولی وقتی برای بچه دوم اقدام کردم و دو سه ماه باردار نشدم واقعا با تمام وجودم درک کردم بنظر من زمان پریودی یه ناامیدی مطلق میاد سراغ آدم که خیلی سخت میشه خودتو جمع کنی

2706