2737
2739
عنوان

خانومهایی که باردار نمیشن

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 54 پست

من دوماه اقدام کردم نشد انقدر گریه کردم غذا درست نمی کردم غصه میخوردم هی میگفتم دیگه باردار نمیشم بچه می دیدم اشکم میومد من هیچ مشکلی نداشتم اما شوهرم واریکوسل داره بعد زد و ماه سوم حامله شدم 

درکت میکنم خیلی سخته برا من دوماه بود اما برا تو چهارساله خیلی سخته تورو نمیدونم اما من روحیم حساسه  و سریع گریم میگیره سعی کن حواس خودتو پرت کنی و خودتو سرگرم کنی

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
۳ماه ک چیزی نیس عزیزم😕چندسالتونه؟

20 

هی خواهر این خانواده شوهرم اینقدر تو گوشش خوندن ک فکر می کنه ماه اول نگرفت یعنی زبونم لال دیگه نمیشه 

خدایی هست مهربان تراز حد تصور..... ۴فروردین ۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد 💝  من ب دستان خدا خیره شدم معجزه کرد 😍برای سلامتی  امام زمان ومادر و پدرم صلوات میفرستی ؟خدایا سایه پدر و مادر رو برامون نگه دار. 2اذر 1402میوه دلم رو بغل کردم 🥰😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینقدر همه فکر و ذکرتو کردی بچه 

از زندگی دو نفره لذت ببر 

مسافرت برو گردش برو از باهم بودنتون نهایت لذت ببر 

همه زندگی بچه نیست بخدا 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
برات صلوات گفتم گلم ان‌شاءالله ب حاجتات هر چ زودتر برسی

ممنون آجی 

خدایی هست مهربان تراز حد تصور..... ۴فروردین ۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد 💝  من ب دستان خدا خیره شدم معجزه کرد 😍برای سلامتی  امام زمان ومادر و پدرم صلوات میفرستی ؟خدایا سایه پدر و مادر رو برامون نگه دار. 2اذر 1402میوه دلم رو بغل کردم 🥰😍😍
2731
20  هی خواهر این خانواده شوهرم اینقدر تو گوشش خوندن ک فکر می کنه ماه اول نگرفت یعنی زبونم لال ...

سنتم کمه که خوب بخونن تو گوشش مگه دست تویه عزیزم هروقت خدا بخواد میده بعدشم اگ نشدی بعد کرونا شوهرتم بگو بره ی تست اسپرم بده خاطرتون جمع شه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2740
من

چند وقته اقدامی عزیزم؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
منم الان دوماهه اقدام کردم خواهرم 8 سال اقدامه باردار نشده

رفتم دکتر گفت پلی کیستیک شدید داری بهم گفت ورزش کن از روز یازده پری هم دوفاستون داده اما الان 52 روزه از پری گذشته اما ته باردارم نه پری میشم

صلوات
سنتم کمه که خوب بخونن تو گوشش مگه دست تویه عزیزم هروقت خدا بخواد میده بعدشم اگ نشدی بعد کرونا شوهرتم ...

بهش گفتم میگه اگه مشکل از ما بود که داداشم صاحب بچه نمیشد. بچه اش 5ماهه هست. 

خانما منم درد شماها رو کشیدم..خیلی سخته

من دیگه اواخر نازاییمون دیگهترس داشتم از تو جمع رفتن ک بپرسن پ چرا نی نی نمیارید😐

ولی بخودمون امدیم.سعی کردیم خوش بگذرونیم.رستوران گردش..باشگاه میرفتم.کلاس میرفتم

خودمو مشغول میکردم.تو این میون هم دنبال کارا دکتر هم بودیم چون دکتر اب پاکی ریخت تو دستمون ک طبیعی باردار نمیشد ممکن با میکرو هم جواب نگیرید ولی برید شانستونو امتحان کنید..هیچ وقت گریه های پنهونی شوهرم یادم نمیره😔

چون مشکل از اون بود.بیشتر ناراحت میشد.من همیشه سعی میکنم ناراحتیمو بروز ندم.سعی میکردم محکم باشه

همیشه برا بچه ناراحت میشدم.ولی خوب گریه زیاد نمیکردم.بهر حال مصلحت خدا اینجور بوده

خلاصه میکرو کردم و منفی شد😬منفی ک بشه پریود میشی.پریود شدم ی بار دیگه هم پریود شدم.دیگه پریود نشدم..چون سابقه پریود نشدن طولانی داشتم اصلا شکم نمیبرد ک باردار باشم..حتی علائم هم داشتم.تکرر ادرار.سینه درد وحشتناک.دلدرد پریود ولی نمیشدم..اینقدر هم کاچی و اب زعفرونو دارچین میخوردم🤕خواهرم میگفت بارداری میگفتم اره با وجود ناباروری امکان نداره😐

ولی خاست خدا بودو شوهرم شکش برد ب بارداریم و رفت بی بی چک گرفت و مثبت شد😍.وگرنه خودم همچنان گرمی میخوردم ک پریود بشم

الانم دخترم ی سالشه

باز شوهرم گفت خانم فک کنم بازم نازا شدیم.چون بیضه هام باز درد میکنن.چون از درد بیضه قبلا فهمیدیم شوهرم مشکل داره

بخاطر این حرفش اصلا جلوگیری نکردم

الانم دخترم ی سالشه باز باردار شدم

خواهرای گلم میخام اینو بگم.اصلا ناامید نشید بسپارید ب خدا

خودتونو سرگرم کنید.گرمیجات بدید شوهراتون.خودتونو تقویت کنید.اصلا نگاه تاریخ نکنید چند پریودید اقدامتونو همیشه داشته باشید.ان شاالله ک ب مراد دلتون برسید 

بنظرم اینکه بگید همش داریم غصه میخوریم.کاری از دستمون بر نمیاد خودش ناشکریه.ناامیدی از رحمت خداست.بسپارید بخودش.توکلتون ب خدا باشه.سعی کنید ریلکس باشید 

والا منم درد کشیدم.شعار نمیدم⚘

ببخشید طولانی شد❤❤

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
بهش گفتم میگه اگه مشکل از ما بود که داداشم صاحب بچه نمیشد. بچه اش 5ماهه هست. 

وا چ ربطی داره ممکنه اسپرمش ضعیف باشه

این افکارو خانواده اش تومغزش جا کردن

خواهرم بچه اولش طبیعی بعد ۱سال باردار شد دومیه ۱سال تلاش کردنشد اخرش دکتر گفت شوهرت ازمایش بده بعد فهمید مشکل از شوهرشه دوماه بعدشم حامله شد

چند وقته اقدامی عزیزم؟

۸ساله ازدواج کردم اما پنج ساله اقدامم همه کار هم کردم

از لاپارا تشخیصی و ای یو ای و ای وی اف و قرص و دارو......... ولی نشدم

اگثر دکترای معروف تهران رو رفتم همه هم میگن ناباروری غیر قابل توجیه یا همون ناشناخته 

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
2706