2410
2553
عنوان

خانومهایی که باردار نمیشن

454 بازدید | 54 پست

میشه بگید چیکار میکنید کمتر به بچه فک میکنید .من شب روزم به فکر بچه ام هرچی تلاش میکنم نمیتونم ‌شوهرمم بهم نمیگه ولی اونم از من بدتره .داره چهارسال میشه .البته اطرافیان با حرفاشون نمک میپاشن رو زخممون .جاریم تو گروه خانوادگی واقعا با حرفاش عصبیم کرد اخه این هفته زایمانشه .چه حرفا که از بچش نمیزنه .منم ازگروه در اومدم چون بدتر غصه میخوردم .چند روزه شبا یواشکی گریه میکنم .دوتامونم مشکل داریم هزینه دکترم نداریم .بعضی اوقات از کرونا نمیترسم میگم بگیرم از غصه راحت میشم .

خدایا به بزرگی خودت قسم میدم یه نی نی سالم بهمون بده چهارسال داره میشه اخه قربونت برم خدا تو که میبینی چی میکشم جزتو یاوری ندارم 😭😭😭😭تو مرز دیوونگیم نجاتم بده خدددداااااااااااااااا 😢😢😢😢

فقط اونایی که منتظر هستن میفهمن چی میکشم 

خدایا به بزرگی خودت قسم میدم یه نی نی سالم بهمون بده چهارسال داره میشه اخه قربونت برم خدا تو که میبینی چی میکشم جزتو یاوری ندارم 😭😭😭😭تو مرز دیوونگیم نجاتم بده خدددداااااااااااااااا 😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدا 

تموم زندگیتونو کردین غم بچه !!!

از زندگیتون لذت ببرین خواهشا ... 

ب خدا توکل کنین ... ب مصلحتش ایمان داشته باشین 

چرا باید انقدر ضعیف باشین ک حرف دیگران روتون تاثیر بذاره ... اصلا نباید اجازه دخالت دیگران رو تو این قضیه بدین عزیز من ...

خدا بزرگه جان دلم ... 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2456
وای خدا  تموم زندگیتونو کردین غم بچه !!! از زندگیتون لذت ببرین خواهشا ...  ب خدا توکل ک ...

با جاری که بعد من اومد زود ل باردار شد فخر میفروشه .یا حرفای نیش دار بقیه 

استار تر منم حال شما رو دارم ...۲۸سالمه یکساله ازدواج کردم مشکل ازشوهرمه گفتن فقط میکرو ..هرثانیه به فکر بچه هستم ...خیلی ارزو مرگ کردم اما به نتیجه رسیدم به محض ناشکری کردنم خدا صدامو میشنوه ....نمیکشه اما بلا میده ....دیگه بشدت عفونت گرفتم بعلت اقدام ....زخم شد فریز کردم هنوز خوب نشدم ...دیگه توبه کردم ناشکر نباشم اما خیلی غصه دارم همه دوستام باردار هستن منم قطع رابطه کردم باهاشون ....تحمل شنیدن خبر بارداری کسی رو ندارم .....

الان دیگه سخت توکل به خدا واعمه کردم انگار دلگرم شدم 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2714

دقیقا مثل من..منم نمیدونم چیکار باید بکنم.گرچه الان سرم گرم هست ولی این درد فراموش شدنی نیست.من چندسال هست نی نی سایت می شناسم ولی دیرتر عضو شدم.همیشه صحبتهای منتظران نی نی میخوندم برام عجیب بود میگفتم مگه میشه کسی بچه دار نشه هیچ وقت درک نمی کردم حالا خودم یکی از همون مادرانی هستم که برای بچه دار شدن هر کاری که در توانم بود انجام دادم ولی دریغ از یک جواب....😢😢😢

دختر قشنگا قربونتون بشم

غصه نخورین

خدا بزرگه

دارم شیر میدم

از اعماق وجودم دعا میکنم همه کسایی که میان تاپیک و منتظرن دامنشون سبز بشه

تو بارداری بالا بیارییین

شبا بیدارررر بمونیننننن

از بس بچه بپیچه بهتون که موهاتون عین زامبی ها بشه

آینده روشن خانم خوشگلا

با جاری که بعد من اومد زود ل باردار شد فخر میفروشه .یا حرفای نیش دار بقیه  

اون از فقر فرهنگ و بی تربیتی اش هست فداتشم ...

وگرنه ادم با روان سالم هیچ وقت برای بارداری فخرفروشی نمیکنه خواهر من 

چند بار ج دیگران رو بدی دیگه جرات نمیکنن بهتون حرفی بزنن

اصلا چرا باید با همچین افرادی رو ب رو بشین گلم 

خطشون بزنین ...

همه چی دست خود ادم نیس ... ب خواست خدا و اراده اون هم هست ...

ب خدا توکل کن اجی ... قسم میخورم ک معجزه میکنه برات

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
فقط اونایی که منتظر هستن میفهمن چی میکشم 

درکت میکنم گلم منم ۸ساله ازدواج کردم ولی بچه ندارم شوهرمم عاشق بچه اولا خیلی برام سخت بود همش گریع میکردم جوری بود ک بابچه خیالیم حرف میزدم

راستش ی ۲سالی هس و زیاد بهش فک نمیکنم چندوقت پیشم باحرفای اطرافیانم داشتم برمیگشتم ب اون زمانی ک دیوانه بچه بودم ولی زود خودمو جمع و جور کردم راستش زیاد بهش فکرنمیکنم حالا

خدایا خودت کمک کن ک مردم سرزمینم دوباره بخندن الهی آمین
دقیقا مثل من..منم نمیدونم چیکار باید بکنم.گرچه الان سرم گرم هست ولی این درد فراموش شدنی نیست.من چندس ...

من جایی ام نمیرم دیگه .

درکت میکنم گلم منم ۸ساله ازدواج کردم ولی بچه ندارم شوهرمم عاشق بچه اولا خیلی برام سخت بود همش گریع م ...

الانم کسی بهم حرفی بزنع میگم هرچی خدابخواد همون میشع

نمیشینم ی گوشع غصه بخورم

خدایا خودت کمک کن ک مردم سرزمینم دوباره بخندن الهی آمین
2706