2733
2734
عنوان

خانومهایی که باردار نمیشن

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 54 پست
دقیقا عین من به طور غیر مستقیم میگن نکنه تو هم مثل خواهرت باشی بچه دا.ر نشی

هی خواهر 

خدایی هست مهربان تراز حد تصور..... ۴فروردین ۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد 💝  من ب دستان خدا خیره شدم معجزه کرد 😍برای سلامتی  امام زمان ومادر و پدرم صلوات میفرستی ؟خدایا سایه پدر و مادر رو برامون نگه دار. 2اذر 1402میوه دلم رو بغل کردم 🥰😍😍
خانما منم درد شماها رو کشیدم..خیلی سخته من دیگه اواخر نازاییمون دیگهترس داشتم از تو جمع رفتن ک بپرس ...

خدا بچه هاتو وشوهرتو واست نگه داره وخوشبخت شین😍😘

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۸ساله ازدواج کردم اما پنج ساله اقدامم همه کار هم کردم از لاپارا تشخیصی و ای یو ای و ای وی اف و قرص ...

ای بابا.اینی ک میگم دلیل علمی نمیدونه داره یانع ولی میگن خیلی ک جلوگیری داشتع باشی بدن زن اسپرمو قبول نمیکنه بایدی مدت ی سالی ی سال ونیم جلوگیری نداشته باشی کم کم اسپرم رو میپذیره و ممکنه تخمکو بارور کنه نگران نباش عزیزم معجزه حتما وجود داره😍😘

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
با جاری که بعد من اومد زود ل باردار شد فخر میفروشه .یا حرفای نیش دار بقیه 

خداروشکر جاری ندارم ونیستم چقد بعضیا بیشعورن ها

من اول شرایط ازدواج نداشتم و دیر ازدواج کردم یکی سخت کردم از بس سخت بود و اذیت شدم گفتم دیگه بچه نمیخوام .ولی الان باردارم و خیلی مشکل دارم با اینکه بیست ساله حتی از مجردی عاشق بچه بودم الان میگم کاش باردار نشده بودم .حسی ندارم ..نمیدونم شاید افسرده م ..

شاید از مسئولیتش میترسم تازه رفتم تو 39 سالگی ...😳😳😳😳😳

2738

من که نامیدم .خیلی خیلی .انقدم گفتن خدا مید میده .پس کو واقعا حال منو میبینه چرا چرا کاری نمیکنه برام

خدایا به بزرگی خودت قسم میدم یه نی نی سالم بهمون بده چهارسال داره میشه اخه قربونت برم خدا تو که میبینی چی میکشم جزتو یاوری ندارم 😭😭😭😭تو مرز دیوونگیم نجاتم بده خدددداااااااااااااااا 😢😢😢😢
من که نامیدم .خیلی خیلی .انقدم گفتن خدا مید میده .پس کو واقعا حال منو میبینه چرا چرا کاری نمیکنه برا ...

تنها راهش بیخیالیه اونموقع که بیخیال شدی گفتی الهی شکر دادی شکر ندادی شکر اگه صلاح بدونه میده حتما حکمتی داره بیخیال شو (میدونم اینا همش شعاره هاا )منم نمیتونم بیخیال بشم ولی مطمئنم وقتی زمانش برسه منم بگم بیخیال شد شد نشد بازم شکرت اون موقع میده 

صلوات