2737
2734
عنوان

شوهرم گفته وڟیفته خونه مادرم کار کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 62 پست

جالبه همه میگن کار نکن اینم منطقی نیست تو چند روز بری خونه مادرشوهرت اون صبحونه و ناهار شام بیار تو فقط بخوری و نگاه کنی کار نکنی اتفاقا خونه خودتونم نباید بذاری یکسره مامانت کار کنه اونا چه گناهی کردن یکسره کار کنن شما هیچ کمکی نکنی

پرستار nicu

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جالبه همه میگن کار نکن اینم منطقی نیست تو چند روز بری خونه مادرشوهرت اون صبحونه و ناهار شام بیار تو ...

همین دیگه تازه مهمونم حساب نمیشه دیگه

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2731
اين در صورتي درسته كه همسرشم هركاري واسه خانواده خودش ميكنه واسه خانواده همسرشم بكنه ي حرفايي ميزني ...

میدونم ولی اگر یجا خیلی کارکنه یجا کم کار کنه به مشکل برمیخورن 

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
زیاد نرو خونه شون غذا هم بد مزه درست کن تا دفعه بعدی نکن بهت ولی جدی دوری و دوستی رو  رعایت ک ...

اینارو قبول ندارم، اتفاقا یا کاریو انجام ندە یا درست انجام بدە ک آتو دستشون ندی، من باشم کم کارمیکنم و کم میرم همین

بیکار کە میشوم برای بغض هایم غروب میبافم

منم همیشه مشکلم همینه خونه مادر شوهر که میرم خودم باید درست کنم بشورم بپزم بروبم 

خانوم باپسراش فقط تلویزیون میبینن 

تازه غرم میزنه ک سالاد درست نکردی یا گازمو کثیف گزاشتی رفتی یاااز ته خونه نرمه برنج جمع کردم پاشو جارو کن و...

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م
2740
من مث مهمون خونه مادر شوهرم میمونم تو این دو ساله شاید یه هفته شب خونشون مونده باشم

چقد خوب؛ پس خیلی کم کارکن، بنظرم همون مسئولیت شامو برعهدە بگیر خوبە، دیگ کار دیگ نکن 

من خونە فامیلای شوهرم کار میکنم، ولی خونە پدرش اصلا 

مگ زورم کنن ، اونم خودمو میزنم کوچە علی چپ 

اخ مگ یادم میرە چقد نامردن...

بیکار کە میشوم برای بغض هایم غروب میبافم
اینارو قبول ندارم، اتفاقا یا کاریو انجام ندە یا درست انجام بدە ک آتو دستشون ندی، من باشم کم کارمیکنم ...

پس اون موقع باید کم بره.

وقتی هم رفت کمک کنه دیگه.

خب ما خودمونم خونه مادرشوهر کمک میکنیم. 

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام