2737
2734
عنوان

HELP ME😥

274 بازدید | 25 پست

سلام یه همگی.۱۹سالمه و همسری دارم ک واقعا بیشعور ترین آدم دنیاس.با بی توجهیایی ک اسمشو احترام میزاره هرلحظه عذابم میده.خیلی بهم بی توجهه عذابم میده و اصلا هم خودشو مقصر نمیدونه.تو این دوسال ک ازدواج کردیم بارها دست به خودکشی زدم.خیلی میچسبه ب خانوادش اونا از من واسش مهمترن.خانواده شم از خودش بیشعور ترن.همیشه با اونا باید باشیم اگرم من بخوام یبار با خانوادم باشم اون نمیاد میره قاطی اونا.اونام اصلا بهش چیزی نمیگن.خودشون ماشین دارن ولی با ماشین ما میان مسافرت هیچوقت درک نمیکنن شاید ما نیاز داشته باشیم تنها باشیم همه ی هزینه هاشونم میندازن گردن ما وهزارو یک مشکل دیگه.مثلا امروز من بشدت مریض بودم.کارم ب بیمارستان کشید.پدرم منو دکتر برد و شوهرم با خانواده ی عوضیش رفته بود گشتو گذار.بهم کمک کنین منم مث شوهرم ب اونو همه چی بی تفاوت باشم.و چجوری محترمانه ب خونوادش حالی کنم ما نیاز ب حریم خصوصی داریم.

یِک "تو"،تَمامِ عُمر مَرا بَس اَست..!❤💍👑اگه خدارو میپرستین کمتر لایک کنین دیوونه شدم😒

والا اینجور که تو حرف زدی حریم خصوصی نخواهی داشت چون احترامی تو این حریم نمیزاری بمونه 

شما زن عاقلی نیستی که بشه راهنمایت کرد فقط عصبانی هستی و احساس خودت را میبینی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سن همسرت کمه؟

من واقعا برام سواله انقدر بعضی اقایون خونواده دوستن چرا ازدواج میکنن خب بمونن خونه باباشون به والدینشون خدمت کنن..

مخالف احترام و محبت به خونواده نیستم ولی تعادل باید برقرار کنن.

[QUOTE=130926509]والا اینجور که تو حرف زدی حریم خصوصی نخواهی داشت چون احترامی تو این حریم نمیزاری بمونه  شما زن ...[/QUOTEمن تاحالا ب اونا مستقیم توهینی نکردم.الانم چون فوق العاده عصبیم بخاطر امروز این حرفارو زدم.کاش یذره درک کنیم همو

یِک "تو"،تَمامِ عُمر مَرا بَس اَست..!❤💍👑اگه خدارو میپرستین کمتر لایک کنین دیوونه شدم😒
سن همسرت کمه؟ من واقعا برام سواله انقدر بعضی اقایون خونواده دوستن چرا ازدواج میکنن خب بمونن خونه با ...

ن اتفاقا۳۳سالشه

2738
سنشم کم نیست اینهمه ادا داره برید مشاوره.

فایده نداره.خیلی تلاش کردیم ولی اون فک میکنه من میگم خانوادتو کنار بزار درحالیکه من فقط میخوام جایگاهی واسه منم تو زندگیش درنظر بگیره.همین.

الانم فقط تنها راهی ک برام مونده اینه ک سعی کنم بهش بی توجه باشم.فقط چون خیلی دوسش دارم نمیتونم.خواستم کمکم کنین ببینم چجوری میتونم ذهنمو از فک کردن به کارایی ک باهام میکنه دور کنم و وقتی اذیتم میکنه بی توجه باشمو کمتر صدمه ببینم

ببین با ارامش سعی کن باهاش حرف بزنی به هیچ عنوان بد خونوادشو نگو،چون بنظر میرسه گارد گرفته داره لجبا ...

تنها خواسته ی من فقط حریم خصوصیه.اینو چجوری تو کله ش کنم ک منم حقی دارم؟منم دوس دارم گاهی وقتا با خانوادم باشم ولی اون نمیاد مجبورم تنها بیام خونه ی بابام.بعد مثلا اگ ی هفته م اینجا بمونم ی زنگ نمیزنه ی احوال بپرسه یا سر بزنه بهم

فک کنم بهتر باشه برین پیش مشاور☺

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
الانم فقط تنها راهی ک برام مونده اینه ک سعی کنم بهش بی توجه باشم.فقط چون خیلی دوسش دارم نمیتونم.خواس ...

وقتی اذیتت می‌کنه با لبخند نگاش کن و تو دلت فحش ناموسی بده🤐😛

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2706