2733
2734
عنوان

HELP ME😥

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 25 پست
فک کنم بهتر باشه برین پیش مشاور☺

فک کنم خیلی مسخره باشه اگه بگم همسرم کارشناس روانشناسی بالینیه🙂

یِک "تو"،تَمامِ عُمر مَرا بَس اَست..!❤💍👑اگه خدارو میپرستین کمتر لایک کنین دیوونه شدم😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فک کنم خیلی مسخره باشه اگه بگم همسرم کارشناس روانشناسی بالینیه🙂

کلا روانشناسا خودشون دیوونه ان دوتاشو ماخودمون داریم

یکیشون دوبار طلاق گرفته😂

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
خب شاید مشکل ازشماست

تنها مشکلم شاید اینه ک دوس دارم همش پیشم باشه بهش وابسته م.واقعا تاحالا هیچ بدی ای درحق خودش یا خانوادش نکردم.الان فقط میخوام بدونم چجوری نادیده ش بگیرم.شاید یکم بخودش بیاد

یِک "تو"،تَمامِ عُمر مَرا بَس اَست..!❤💍👑اگه خدارو میپرستین کمتر لایک کنین دیوونه شدم😒
کلا روانشناسا خودشون دیوونه ان دوتاشو ماخودمون داریم یکیشون دوبار طلاق گرفته😂

عاخ گفتی

2738
اصلا دکتر باشه یعنی دکترا به مشکل نمیخورن  بره مشاوره بهتره

چنبار بهش گفتم برگشته میگه همینم مونده پشت سرم بگن یارو تو زندگی خودش مونده بعد اسم خودشو گزاشته روانشناس..حس میکنه کلا کسر شانشه

نادیده نگیرش عزیزم یکم منطقی رفتار کنید و زندگی رو ب کام خودتون تلخ نکنید

خودتو جای من بزار.تاحالا نشدا دلت بخاد واسه یبارم شده با شوهرت ی مسافرت دوتایی برین؟فکرشو بکن همیشه تو ماشین سه جفت چشم داره خودتونو رفتارتونو میپاد.همش سرک و فضولی.بعد چجوری رفتار میکنی؟منم شعورم میرسه اگ طرف ماشین نداشته باشه بگم با ما بیاد ولی طرف تو خونش دوتا ماشین داره دلش نمیاد بیاره کوه با ما میاد.بابا ما شاید اصن خواستیم با هم خصوصی حرف بزنیم چ دلیلی داره یکی همیشه باشه ک گوش بده