2737
2739
عنوان

شوهر شما هم مچ خواهرشو با دوست پسرش گرفته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4635 بازدید | 145 پست
كلا همه داداشا ميدونن ولي كاري از دستشون برنمياد واسه همي ساكت ميمونن😂😂

مجبورن خودسون رو بزنن به اون راه😃😃 پاما من کار برادرهام رو راحت کردم خودم رفتم بهشون گفتم کسی تو زندگیمه و دارم باهاش بیشتر اشنا میشم تا ببینم بدرد زندگی میخوره یا نه. تمام😃😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داداشم همیشه تو مجردیام مچ منو میگرف ولی به کسی نمی‌گفت فقط خودش کتکم میزد🤣🤣

الهی 😃😃

نه بابا بنده خدا شوهرم واقعا نه قصد مچ گیری داشت و نه اصلا کاری به این موضوع داشت. پیام رو که دیده بود پرسید که طرف کیه. همین 😃😃😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
حق داشته شاکی بشه ادم بخونه هم نباید به رو بیاره

من هم حق رو دادم به خواهر شوهرم خدایی

واقعا حق نداشت حرفی بزنه. اما شوهرم هم میگه من دوست ندارم که خواهرم ضربه بخوره، البته چون تو شهرشون هم خیلی معروفن. و سرشناس. ناراحت شده بود. ولی در اون حدی نبود که قشقرق بپا کنه. سریع هم از خونه رفت بیرون و تا بعد از ظهر هم به خونه برنگشت. البته خانواده ی شوهرم خونه نبودن برای مراسم یه شهر دیگه بودن. وگرنه حتی اون سوال رو هم نمیپرسید 

2731
امروز تاپیکا برگ ریزون شده همه یکی عروس میدزدن یکی اینطوری 😹😹

😃😃😃😃 عروس کی رو دزدیدن

باورم نميشه. چقدر شبيه مني 

😁ماجرای من همون سال ۹۰ تموم شد و من ۹۱ ازدواج کردم

البته من عذاب وجدان داشتم بخاطر اینکه پسری ک امیدوار بود ب من ،بدون توضیح و یهو کات کردم و دیگه هیچ جوابی بهش ندادم

ولی خب منم نگران زندگی و آیندم بودم

نمیتونستم ریسک کنم

چندسال بعد،حدود سال ۹۴

پسره تو اینستا آیدیمو دیده بود و عکس بچم رو دید و پیام داد ک خوشبخت باشی و این حرفا

ولی گفت من یه سال بعد تو افتادم و هیچ کاری نمیتونستم بکنم

ولی خودم تا همیشه میدونم ک مقصر خواهرام بودن و هنوز هم سر اون ماجرا دلخورم و دل خوشی ازشون ندارم

اره طفلک دوست پسر نداشته خدا بیامرزم تو گور لرزید خدا رحمتش کنه😁شوهرم یه درصد فک کن بگه آبجی این کی ...

😃😃😃😃 

میفهمم چی میگی خواهراون هم بی نهایت حرفای زشت زد من خانوادم فرهنگی هستن و اون حرفا تو کتم نمیرفت ...

منم يجورايي جنوبيممم

اون شمالي 

اونم خيلي به خانواده اش احترام ميزاره همه خواهراشم هم تحصيل كرده مثلا يكي معلم يكيشون علوم ازمايشگاه و دوماداشون همينطور  خودشم  هم همينطور ولي اون چيزي بهشون نگفت  نگفت ك من ميخوامش اينا البته ب مال خيلي وقت پيش بود اونموقعه كنكوري بود داشت برا كنكور ميخوند  حقم ميدم بهش هم سنش كم بوده هم هيچيش مشخص نيست 

البته هنوز ك هنوز هم همينطور 

حرفشم اينه بايد درس بخونم كار كنم ك بتونم ي زندگي برا خودمون درست كنم 

2738
واي مادرش بهم زنگ زد گفت بي پدر مادر  منم  دوس پسرمو بلاك كردم بهم ميگفت مادرم گفته ...

خوب حرف مادرش واقعا زشت بود.

حالا پدر شما فقط گفته دختر باز.

😃😃چیزی نگفته که بخواد کولی بازی  در بیاره 

خوب حرف مادرش واقعا زشت بود. حالا پدر شما فقط گفته دختر باز. 😃😃چیزی نگفته که بخواد کولی بازی &nb ...

حالًا تو فك كن باباي من اينحا خيلي اسم و رسم داره خيلييي 

در اين حد ك ي دوره نماينده شهرمون بوده 

بي ريشه نبودم ك  اومد بهم گفت بي پدر مادر واقعا بهم برخورد 

خواهر نداره تا حالا ده بار داداشش دسته گل به اب داده ولی چون پسررررر اشکال نداره

وایی من سر این موضوع چقدر حرص خوردم. همیشه هم با اینهایی که عقیده دارن پسر هر کاری میتونه بکنه عیب نداره اما زن نمیتونه کاری کنه چون براش خیلی عیبه جنگیدم 

چه خر و ترسو

از اینها کم نیست. اتفاقا داشتم به این فکر میکردم اگه یکی دیگه بود و اگه از اون دسترادمهای ماعصب کور بودن چه بلایی میتونست سر دختره بیاره 

راس گفته دیگه😂😂😂

😃😃😃وای تو اون حالت عصبانیت اومد پیشم بهم گفت تو بگو. مگه نه شما با هم راتباط داشتین. مگه نه خانواده ات میدونستن. من هم هی تایید میکردم😃😃😃 بعد یهو عصبانی شدم به شوهرم گفتم اصلا به تو چه. با هرکی میخواد بره بزار بره تو چکاره اییپ خودش پدر و مادر داره. 

حالا کسی نبود بیاد منو از برق بکشه ول کنم اتصالی کرده بود 

منم يجورايي جنوبيممم  اون شمالي  اونم خيلي به خانواده اش احترام ميزاره همه خواهراشم هم ت ...

ولی عزیزدلم پسری ک دختری رو بخواد ،،،با جرات میره میگه من فلانی رو دوس دارم

اونایی ک پنهون کاری میکنن نمیدونن باخودشون چندچندن

البته خب پسرا دغدغه ی اصلی تو زندگیشون کار و پوله

منم اون زمان ،اون پسر ترم آخر ارشد بود بعدش رفت سرباز شد و ما تو دوران سربازیش باهم بودیم،سربازیش ک تموم شد،گفت مهلت بده چندماه پول جمع کنم

ازینور هم من دختر بزرگ خانوادم بودم و مامانم اصرار ب ازدواج من،ک چرا خواستگار الکی رد میکنی

اون آخرهای رابطمون هم با همسرم آشنا شدم و فکرامو کردم و تصمیم گرفتم اون رابطه ای ک معلوم نیس قراره چی بشه رو تموم کردم

و اینم بگم که علاقه ی اون خیلی بیشتر و شدیدتر از من بود ،،من فکر اینکه اون نباشه اصلا آزارم نمیداد،ولی برای اون برعکس بود،،مدام تو هر تماسش میگفت که ولم نکنی ها،،من نمیدونم بعدش چیکار کنم

ولی من همچین حسی نداشتم،راستی اون کرد بود

همسرم همون ماه اول آشنایی باهاش ،سریع مامانش رو آورد که منو دید

2706