2737
2734
عنوان

شوهر شما هم مچ خواهرشو با دوست پسرش گرفته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4622 بازدید | 145 پست
اینها هم هینجورن. کاری ندارن بهشون. حتی همون عصرش با خواهر شوهرم رفتیم بیرون شوهرم فقط منو صدا کرد پ ...

نه خانواده همسر من اصلا براشون مهم نیست 

خواهر شوهر من فقط با پسرا بیرونه

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خانواده همسر من اصلا براشون مهم نیست  خواهر شوهر من فقط با پسرا بیرونه

اوکی 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
خدا نکشتت روده بر شدم😂😂😂😂😂😂

😃😃 غیرتی شده بودم . طفلی شوهرم یه غلط کردمی تو چشماش موج میزد 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 خواهر کجا شلوغش کرده بودیم. یه تلفن زدیم تمام. اون طرف شلوغش کرده بود که پانیک ...

با خواهرش صحبت میکرد توجیهش میکرد حواسشو جمع کنه رابطش در چه حدی باشه اگه قصدش ازدواجه پا میش بزاره و... کافی بود 

لازم نبود گیر بده نه من میخوام به پسره زنگ بزنم صحبت کنمو... یجورایی خودتونو کوچیک کرده با اینکارش 

درکل فقط طرف حساب شما خواهرش بوده نه اون مرده

کاری به ترسو بودن مرده هم ندارم کلا حرفم یه چیز دیگس

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
با خواهرش صحبت میکرد توجیهش میکرد حواسشو جمع کنه رابطش در چه حدی باشه اگه قصدش ازدواجه پا میش بزاره ...

عزیزم. 

اولا حوصله ندارم کل ماجرا را توضیح بدم. 

شوهر من اصلا حرفی نزد فقط سوال کرد، تمام. خواهر شوهرم اینقدر شاکی بود که کلا قاطی کرده بود. 

و بهش گفته بود دوستش دارم و دوستم داره . شوهرم هم بهش گفت میخوام باهاش صحبت کنم ببینم حرف حسابش چیه. در اصل .اصلا نمیخواست صحبت کنه، چون بعدش اصلا پیگیر نشد. 

بحث اصلی اینه که بعضی ادمها تو موقعیت های حساس شناخته میشن.اون اقا به خواهر شوهر من گفته بود قصدش ازدواجه. خواهرشوهز نن هم ساده. کلی خرجش کرده بوده. انواع کادو و پول و نمیدونم چی چیا. اصلا سنش در حدی نبود که بخواد نصیحت بشنوه. 

نه کسی خودشو کوچیک کرده نه آشوبی بوجود اومده. اون هم اینقدر ترسو و بزدل بوده که هم موبایلشو خاموش کرده بود و هم پانیک شده بود. حتی جرات نداشته به کسی بگه جریان چیه، فقط خواهرش تو حریان بوده که یجورهایی رابطه اشون بوده

نمیدونم شما یا خیلیییی اوپن مایند تشریف دارین یا خیلی براتدن این قضیه عادیه که دخترهاتون بازیچه قرار بگیرن

عزیزم.  اولا حوصله ندارم کل ماجرا را توضیح بدم.  شوهر من اصلا حرفی نزد فقط سوال کرد، تما ...

حوصله نداری توضیح نده 

ولی چرا توهین میکنی(دختراتون بازیچه قرار بگیرن؟!!)🙄 مگه من به شما برچسب چیزی زدم؟

اشتباه کردم از اول ریپلای شمارو جواب دادم 

خوش باشید

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
2740
حوصله نداری توضیح نده  ولی چرا توهین میکنی(دختراتون بازیچه قرار بگیرن؟!!)🙄 مگه من به شما برچس ...

من نه توهین کردم نه حرف زشتی. زدم. در جواب شما اینو گفتم. چون جوری حرف میزنی. که انگار ما مقصر بودیم. ادم حرفرمیزنه جنبه ی هر جوابی رو باید داشته باشه. 

موفق باشی 

شوهرت چه ریلکس جواب سلامشون داده بعد گفته بریم خونه بهذمامان میگم    

خب توقع داشتی به سبک مردهای خرتعصب یقه پسره رو بگیره؟ 

همون هم که گفت به مامانم میگم اشتباه کرد گفت

حداقل من ازش انتظار نداشتم چون تحصیلکرده است و استاد دانشگاه

انتظار داشتم فکرش بازتر باشه

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم