2737
2734
عنوان

شوهر شما هم مچ خواهرشو با دوست پسرش گرفته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4635 بازدید | 145 پست

امروز تاپیکا برگ ریزون شده همه

یکی عروس میدزدن یکی اینطوری 😹😹

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
نه دوس پسر دارم نه نامزد😂 زن داداشم همیشه بم میگه اشتباه نکن تا جوونی و بر روو داری واردِ یه رابطه ...

فقط ابرو داریت لابد یه قیافه رو به افقم میگیری فکر میکنه در حال پروندن کیساتی  

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهره من باشه میکشه بد بختو تازه یه بارم گفت اگه میدونستم دوس پسر داشتی البته کلا نداشتما میگفت اگه ...

وووویییییییی بابا شوهرت خیلی خطریه 😃

نه بابا شوهر من بیچاره فیط ازش پرسیده بود که این اقا کیه که بهت میگه عشقم. 

بعد خواهر شوهرم شاکی شد که چرا پیام منو خوندی. بعد هم شوهرم گفت اگه واقعا قصد بدی نداره بیاد با هم حرف بزنیم. کار خاصی اصلا نکرد. ولی اون نامرد کلا قاطی کرده بود😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
من خواهر دوست پسرم مچ مارو گرفت😂😂چه الم شنگه  اي درست كرد  الان فك ميكنه جدا شديم ولي ه ...

😂😂😂😂😂ملت رو برق میگیره شما رو چراغ بوقی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
فقط ابرو داریت لابد یه قیافه رو به افقم میگیری فکر میکنه در حال پروندن کیساتی    

وای عاره بخدا میگم اخه من خودم سختگیرم هرکسی بابِ میلم نیس😎😂😂😂😂😂

( خداوند شبانِ من است )
وای عاره بخدا میگم اخه من خودم سختگیرم هرکسی بابِ میلم نیس😎😂😂😂😂😂

لنتی  

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خانواده همسر من از اون خانواده ها نیستن که مچ بگیرن  و خیلی از دوست پسرهای خواهرشوهرمو میدونن ...

اینها هم هینجورن. کاری ندارن بهشون. حتی همون عصرش با خواهر شوهرم رفتیم بیرون شوهرم فقط منو صدا کرد پول دادا بهم گفت دارید میرید بیرون پول لازم نشید

گوشی دستش بود. پیام اومد ازش پرسید این اقا کیه که بهت گفته عشقم😃

وووویییییییی بابا شوهرت خیلی خطریه 😃  نه بابا شوهر من بیچاره فیط ازش پرسیده بود که این اقا کی ...

اره طفلک دوست پسر نداشته خدا بیامرزم تو گور لرزید خدا رحمتش کنه😁شوهرم یه درصد فک کن بگه آبجی این کیه اوههه میکشه بد بختو حالا خودش دنیا رو اباد کرده ها😐😒انتر اقا😝

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2740
😂😂😂😂😂ملت رو برق میگیره شما رو چراغ بوقی

واي مادرش بهم زنگ زد گفت بي پدر مادر 

منم  دوس پسرمو بلاك كردم بهم ميگفت مادرم گفته از طرف من ببخشيد ميگفتممممم نه يني چي به من گفت بي پدر مادرررر يك ماه بنده خدا عذر خواهي ميكرد من بهش ميگفتم كات تامام

يبار ديگه هم بابام مچمونو گرفت 

بابام بهش زنگ زد گفت دختر باز  اما اون مثل من كولي بازي در نيورد 😐 نه بلاك كرد نه كان كرد تازه ميگفت عيبي نداره بابات اينو گفت فدا سرت 🤦🏻‍♀️

چرا از ترس سکته کرده؟😕

چی بگم خواهر. شاید فکر کرده که الان خانواده ی شوهرم میرن در خونه اشون و میکشنش😃😃

2706