2733
2734
عنوان

شوهر شما هم مچ خواهرشو با دوست پسرش گرفته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4614 بازدید | 145 پست

ما یه جا رفته بودیم

یدفعه خواهر نامزدم با یه پسر دقیقا جلوی ما درومد

خانواده اونا مذهبی هستن و خواهرش هم ظاهر خیلی ساده ای داره

یه سلام کردن رفتن بعدش نامزد من قاطی کرده بود میگفت بریم خونه به مامانم بگم

من نذاشتم چون مادرشون آدم منطقی ای نیست و اگه میفهمید روزگار دختره سیاه بود

هنوزم مادرشون خبر نداره

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
پسره که به در نمیخورد اما شماها اونجوری شلوغش کردین که چی ؟

ما شلوغش نکردیم عزیزم. و فکر میکنم که یه واکنش طبیعیه که وقتی برادر بفهمه خواهرش دوست پسر داره .چه اتفاقی بیوفته. در ضمن شوهر من کاری نکرد فقط بهش گفت میخوام بدونم قصدش چیه. نه کتکی زد و نه داد و هوار راه انداخت ،بعدش هم رفت خونه ی اون یکی خواهرش. خوش میاد از هرچی یه داستانی میسازید. واقعا خیلی خوشم میاد

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دوس پسر دارم نه نامزد😂

زن داداشم همیشه بم میگه اشتباه نکن تا جوونی و بر روو داری واردِ یه رابطهء پایدار با یه آدمِ درست شو ، طفلکی نمیدونه سگ هم نگام نمیکنه😭😂😂😂😂

( خداوند شبانِ من است )
شوهر من از این کارا نمیکنه  برادرانه و دوستانه راهنمایی میکنه ولی دخالت بیجا و سخیف نمیکنه

دخالت نکرد. گوشی خواهر شوهرم دستش بود. داشت یه برنامه رو برای خواهرش نصب میکرد که یهو پیام اومد و چون اومده بود بالای صفحه چشمش خورد بهش. با هم بحثشون شد. در حد کتک و دعوا هم نبود. بیشتر خواهر شوهرم شاکی بود که چرا پیام رو خونده .

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
خب دیگه چرا گذشته بیچاررو میگی

مگه شما اون رو میشناسید!؟ من بعد از این درخواست میدم که تاپیک رو حذف کنن. نه اسمی از کسی اوردم نه آشنایی دادم 

ما شلوغش نکردیم عزیزم. و فکر میکنم که یه واکنش طبیعیه که وقتی برادر بفهمه خواهرش دوست پسر داره .چه ا ...

عزیزم برگرد دوباره اون یه سطر پیام من رو بخون و مقایسه کن از پست چند سطری خودت .

داستان نساختم از حرفهای خودت میگم و جالبه که چند نفر دیگه هم گفتن ! 

اون زنگ زده این زنگ زده اون خاموش کرده باز دوباره شما زنگ زدی  ...( که ببخشید واقعا واقعا این وسط به زن داداش هیچ ارتباطی نداره . من خودم باشم ورود نمیکنم ) 

این شلوغ کردن نیست ؟ 

این کارها مدیریت میخواد . ابوسفیان و یزید رو که نمیخواستم دستگیرکنین ...

شلوغ کردن نیست ؟ 

باشه من عذر خواهم از شما 😘

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
سکته کرد😂عجب مرررردی

سکته نبود پانیک بود. اما واقعا به این فکر میکنم یه مرد چقدر میتونه آشغال باشه که وقتی بفهمه دوست دخترش. که این همه بهش وعده داده واسه ازدواج. وقتی بفهمه خانواده ی دختر از وجودش خبر داشته باشن این کارها رو بکنه. 

2738
پسره چه اسکلی بوده سکته کرده حالا تهش دعوا میشد یا میزد یا میخورد دیگه😐🍭

آخر نامردیش بود خدایی. 

اما من اون روز واقعا برای خواهر شوهرم خیلی ناراحت شده بودم. چقدر بهش دلداری دادم. طفلی چقدر گریه کرد. گفت من ناراحت نیستم برادرم از این موضوع خبردار شده.ناراحتیم از اینه که اون نامرد منو جلو برادرم کوچیک کرد

بدبخت پانیک شده🤣😂😂😂

😃

مبارکه زن دایی به توان ۲

مرسی مرسی عشقم 

كلا همه داداشا ميدونن ولي كاري از دستشون برنمياد واسه همي ساكت ميمونن😂😂

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
چقد شلوغش کرده بودین😐

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 خواهر کجا شلوغش کرده بودیم. یه تلفن زدیم تمام. اون طرف شلوغش کرده بود که پانیک شده بود. 

در ضمن کسی که به خانمی وعده ی ازدواج داده حداقل وایمیستاد مردونه دفاع میکرد. حالا نمیشد. هم نمیشد زیاد مهم نبود. ولی کاری اه اون اقا کرد واقعا آخر نامردی بود

ببخشید اینو میپرسم. اگه مثلا برادر شما میفهمید دوست پسر دارین. میومد پیگفت احسنت افرین خواهر خوبم. به راهت ادامه بده؟

دخالت نکرد. گوشی خواهر شوهرم دستش بود. داشت یه برنامه رو برای خواهرش نصب میکرد که یهو پیام اومد و چو ...

حق داشته شاکی بشه

ادم بخونه هم نباید به رو بیاره

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2706