2737
2734

اگه گرفتن واکنششون چی بوده؟ 

من شوهرم چند سال پیش مچ خواهرشو گرفت. و بعد با هم بحثشون سد. البته خواهر شوهرم بیشتر شاکی بود تا شوهرم

بعد شوهرم بهش گفت باید باهاش صحبت کنم اگه قصدش ازدواج باشه .کاری بهتون ندارم و بعد از خونه زد بیرون. خواهر شوهرم طفلی زنگ زد به پسره .و ماجرا رو به پسره گفت. اون نامرد هم گوشیشو خانوش کرد و هرچی خواهر شوهرم زنگ میزد خاموش بود. بعد زنگ زد به خواهر پسره. و هرچی از دهنش در اومد بهش گفت. بعد من گوشیررو گرفتم گفتم. کاری بهش نداریم. فقط شوهرم میخواد باهاش حرف بزنه. 

بعدش خبر رسید که پسره از ترسش سکته کرده بردنش بیمارستان. البته بعد فهمیدیم از ترسش پانیک شده بود😐😐😐😐

با خواهر شوهرم حرف زدم و گفتم که این پسره واقعا بدرد نمیخوره و حتی اگه قصدش ازدواج هم بوده باشه با این کارش نشون داد که واقعا مرد زندگی نیست

البته خدا رو شکر بعد با یکی دیگه آشنا شد و ازدواج کرد الان هم یه پسر داره و یه تو راهی تو شکمش داره

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

🤣🤣🤣

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهر من از این کارا نمیکنه 

برادرانه و دوستانه راهنمایی میکنه ولی دخالت بیجا و سخیف نمیکنه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2738

خب دیگه چرا گذشته بیچاررو میگی

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

خواهر نداره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

پسره چه اسکلی بوده سکته کرده حالا تهش دعوا میشد یا میزد یا میخورد دیگه😐🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥