2733
2739
عنوان

بچه ها مادر شوهرم با دست کثیف غدا گذاشت واسمون کرونا نیریم 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 59 پست
خب میگفتی بهش دستشو بشوره شاید حواسش نبود بنده خدا

اون رعایت میکنه خیلی حالا حواسش نبودم نمیدونم ولی دارم میمیرم از غصه 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرم تو تمام این روزها که نرفتم سرش بزنم همش گریه میکرده

عزیزم .شما کاش با مادرتون باهم قرنطینه میکردین خودتون رو.یا حداقل چند روز یبار با رعایت بهداشت و فاصله میرفتین دیدنش .گناه داره تنهاست

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
2731
اره رفت مغازه سوپر مارکت و اومد 

بیخیال کبابو زهر نکن نترس هیچی نمیشه😆

برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
دستش با چی کثیف شده بود؟ تو خونش کرونا نبود که خونه ای که تمیز باشه و کرونایی توش نباشه دست با چی کث ...

با خرید هایی که از بیرون میارن تو خونه اگه دستشون به وسایل و پلاستیکاشون باشه و به در کابینت و جاهای مختلف بخوره اون مکان  اوده میشه برای چندین روز  ممکن تو این چند روز دوباره دستش ب مکان الوده بخوره.اینا که از بیرون میان لباس های رویی کفش و جوراب هم ممکنه الودگی بیاره تو خونه.

اون رعایت میکنه خیلی حالا حواسش نبودم نمیدونم ولی دارم میمیرم از غصه 

نگران نباشه  میگن  ضدعفونی کنین  حالا قرار نیست که تو همه ی وسیله هایی که میخریم کرونا چسبیده باشه

دلتو نذار عزیزم  اب زیاد بخورین  اگرم چیزی باشه  نره تو ریه تون   اب و چای و اب میوه ببند خودتون رو تا  دو روز  از ادرارتون دفع بشه برات  دعا میخونم  هیچیتون نشه نگران نباش خانمممم

رفت سوپر مارکت اومد دستش با اب خالی سشت بعد تو خونه به وسایلا و اومد غذا گذاشت 

یا قران با آب خالی دستشو شست... خب عزیزم تذکر میدادی تعارف کردی چرا

اما، تنها تو بودی که به من آموختی،،، هیچ چیز را سخت نگیرم... بجز دستهایت.
2738
بیخیال کبابو زهر نکن نترس هیچی نمیشه😆

زهر خوردم بخدا ای خدا دلشوره دارم دق میکنم ....😢😢😢

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
منم مادرم رو کلا تو این مدت ندیدم، بخاطر خودش چون دیابت داره، و اگر طوریش بشه، هرگز خودمو نمیتونم بب ...

منم از اول عید یکبار دیدمش .انقد غصه میخورم پریشب دوساعت تمام گریه میکردم.شوهرم بزور برداشت برد مارو خونه مامانم یکم دلم آروم گرفت

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
یا قران با آب خالی دستشو شست... خب عزیزم تذکر میدادی تعارف کردی چرا

من نماز بودم دیدم 

زهر خوردم بخدا ای خدا دلشوره دارم دق میکنم ....😢😢😢

هیچی نمیشه بزن بیخیالی بخدا استرست بیجاس

برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
به جای نگرانی برو اب نمک قرقره کن چند لیوان اب بخور یه چرک خشک کن بخور و بخواب

دوتا سرما خوردگی خوردم اخر شب و ویتامین سی هم خوردم چند لیوان چایی هم خوردم

نه کباب رو سیخ با دستش کشید

اشکال نداره بد به دلت راه نده اولش بسم الله میگفتی و نوش جان .الانم زیاد بهش فکر نکن صد تا صلوات نذر کن برای سلامتی امام زمان عج و اینکه ان شالله مشکلی برات پیش نمیاد🌺🌺

فقط خدا ❤️❤️❤️
2706