2733
2739
عنوان

بچه ها مادر شوهرم با دست کثیف غدا گذاشت واسمون کرونا نیریم 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 59 پست
مامانم شدیدا اصرار کرد فردا بریم خونش بچمم شدیدا ذوق کرده . اصلا راهی ندارم که نرم😪

منطقی باشین الان جای تعارف نیس. بگین ان شالله بعدا. من چهار ماه بیشتره خانوادم رو ندیدم امیدم تعطیلات عید بود ک برم ولی خب دیگه کرونا همه برنامه رو بهم ریخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه کباب رو سیخ با دستش کشید

نترس بابا هیچی نمیشه الان دیگه استرسه بدتره کروناس

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728
نترس بابا هیچی نمیشه الان دیگه استرسه بدتره کروناس

دارم دق میکنم 😢😢😢😢

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
منطقی باشین الان جای تعارف نیس. بگین ان شالله بعدا. من چهار ماه بیشتره خانوادم رو ندیدم امیدم تعطیلا ...

ما خونمون خیلی نزدیکه . مادرمم تنهاس به شدت بهونمو کرده امروز غذا پخته بود نرفتم به گریه افتاد گفت فردا بیاین حتما

مامانم شدیدا اصرار کرد فردا بریم خونش بچمم شدیدا ذوق کرده . اصلا راهی ندارم که نرم😪

عزیزم.یواش یواش باید با رعایت بهداشت فردی و فاصله اجتماعی به زندگی روتین خودموبرگردیم...سخته ولی باید پذیرفت..شماهم برو...نهایتا رفت و آمد رو ب درجه یک خانواده ها خلاصه میکنیم...تا ابد نمیشه توی قرنطینه موند...کرونا ازینببعد تو زندگیه همه هست ..باید بهداشتو رعایت کرد

2740
دستش با چی کثیف شده بود؟ تو خونش کرونا نبود که خونه ای که تمیز باشه و کرونایی توش نباشه دست با چی کث ...

رفت سوپر مارکت اومد دستش با اب خالی سشت بعد تو خونه به وسایلا و اومد غذا گذاشت 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
دارم دق میکنم 😢😢😢😢

مگه مادر شوهرت بیرون رفته این مدت؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
مگه مادر شوهرت بیرون رفته این مدت؟

اره رفت مغازه سوپر مارکت و اومد 

2706