2733
2734
عنوان

بچه ها مادر شوهرم با دست کثیف غدا گذاشت واسمون کرونا نیریم 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 59 پست
هیچی نمیشه بزن بیخیالی بخدا استرست بیجاس

چقدر خوبه که امید میدی 😚

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
با خرید هایی که از بیرون میارن تو خونه اگه دستشون به وسایل و پلاستیکاشون باشه و به در کابینت و جاهای ...

رعایتت میکنیم تا حدی که بتونیم من دوقلو باردارم استراحت مطلق ولی از وقتی کرونا اومده خواب  و ارامش و استراحت ندارم بس که میشورم میپزم میخوریم  کلیییییی ضدعفونی میکنم ولی بعضی وقتا نمیتونم  و کشش ندارم یه کابینت رو خالی کردم وسیله هارو اونجا میزارم وقتی میخوام استفاده کنم از بسته بندیشون  خالی میکنم  و پوستشو میندازم  دستمو میشورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکال نداره بد به دلت راه نده اولش بسم الله میگفتی و نوش جان .الانم زیاد بهش فکر نکن صد تا صلوات نذر ...

از دلشوره پدرم دراومده ۵۰ تومن صدقه کنار گذاشتم ...

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
2731
خوردین دیگه مایعات زیاد بخورین ایشالله مشکلی پیش نمیاد

مایعات میخوریم ولی دهرم از دلشوره دق میکنم دعا کنین جون سالم به در ببریم ...

چقدر خوبه که امید میدی 😚

😗❤❤❤

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
دوتا سرما خوردگی خوردم اخر شب و ویتامین سی هم خوردم چند لیوان چایی هم خوردم

خب ویروسی هم‌ اگر باشه به این سرعت وارد ریه نمیشه  چند روز مایعات زیاد بخور تا اگر خدایی نکرده چیزی بود دفع بشه.به همسرت هم بگو 

2740

[QUOTE=130864195]خب ویروسی هم‌ اگر باشه به این سرعت وارد ریه نمیشه  چند روز مایعات زیاد بخور تا اگر خدایی نکرده ...[/QUO  حتما میخویم رولی دعا کنین چیزی نشبم 😔😔😔

رعایتت میکنیم تا حدی که بتونیم من دوقلو باردارم استراحت مطلق ولی از وقتی کرونا اومده خواب &nbs ...

ما اینترنتی خرید میکنیم شوهرم  که خرید رو با ماسک و ...تحویل میگیره وسایلو تحویل من میده خودش مستقیم با دمپایی روفرشی میره حمام.منم همه ی وسایل رو یا با پنبه الکلی پاک میکنم یا با مایع ظرفشویی میشورم .و همه ی پلاستیکاشونو میندازم دور پلاستیک جدید برا بعضی هاشون میذارم  بعضی چیزا رو هم سشوار میکشیم یا رو بخاری میذاریم.دستگیره های در  ها رو هم الکلی میکنیم. از یه مدت قبل عید تا حالا از خونه بیرون نرفتیم.

مگر کبابه داغ نبود؟ویروس تو حرارت از ببن میره دبگه ال و اب پرتقال ابن چند روزه زیاد بخوربد همتون تا ...

اره داغ بود ولی دستو که نمسوزوند ....باشه حتما میخوریم 

مایعات باعث میشه خدای نکرده اگر ویروسی باشه وارد معده بشه و اسید معده اونو نابود میکنه پس نگران نباش

خدا کنه 😔

2706