2737
2739
عنوان

یه سوال راجب شرایط زندگیم صادقانه جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 80 پست
خب استارتر تو روستا حوصله تون سر نميره نه فروشگاهي نه كافه اي نه كلاسي نه باشگاهي هيچي نداره

تو روستامون باشگاه هس سالن ورزشی هم داره فروشگاه هم زیاد تازه بیشتر خریدا میان همینجا مرکز شهر ولی کافه نداره

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
فکر کنم شما تو روستا زندگی نکردی زیادی فانتزیش کردی مشکلاتشم زیاده عزیزم

آخه روستای استارتر همه ی شرایط شهر رو داره فقط اسمش روستاست.آب و برق و گاز و تلفن و جاده آسفالت همه رو داره

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو روستامون باشگاه هس سالن ورزشی هم داره فروشگاه هم زیاد تازه بیشتر خریدا میان همینجا مرکز شهر ولی ک ...

حالا کافه داشته باشه میخوای بری؟؟؟؟؟😄😄😄😄

2742
ببین چون اسمش روستاست بده؟؟؟؟؟؟؟بخدا حیف.کاش من جای تو بودم همین الان برای اسباب کشی اقدام میکردم

اره یکی از دلایلشم اینه من هر چی زندگی شیک تری هم داشته باشم اونجا باز همه فک میکنن روستا ینی چجور جایی

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
آخه روستای استارتر همه ی شرایط شهر رو داره فقط اسمش روستاست.آب و برق و گاز و تلفن و جاده آسفالت همه ...

مال ما هم همه چی داشت ولی روستا هیچوقت قابل مقایسه با شهر نیست من که هیچوقت حاضر نیستم برگردم

وقتی داری گناه میکنی چرا همیشه چپ و راست رو نگاه میکنی؟ یک بار هم بالا رو نگاه کن
اره یکی از دلایلشم اینه من هر چی زندگی شیک تری هم داشته باشم اونجا باز همه فک میکنن روستا ینی چجور ج ...

عزیزم بخاطر دل خودت زندگی کن.تاج و تخت هم داشته باشی مردم حرف خودشونو میزنن.بیخیال بقیه

2738
حالا کافه داشته باشه میخوای بری؟؟؟؟؟😄😄😄😄

نه والا من بیشتر عاشق خونه بزرگ دل باز با باغچه و اب و هوای اونجام😂😂

مال ما هم همه چی داشت ولی روستا هیچوقت قابل مقایسه با شهر نیست من که هیچوقت حاضر نیستم برگردم

چرا میتونم دلیلش بدونم

آخه روستای استارتر همه ی شرایط شهر رو داره فقط اسمش روستاست.آب و برق و گاز و تلفن و جاده آسفالت همه ...

اره واقعا نمیشه گف روستا بیشتر شبیه شهر کوچیک

2706