2737
2734
عنوان

یه سوال راجب شرایط زندگیم صادقانه جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 80 پست
اونجا زندگی کن ولی به مرور  پول جمع کن یه آپارتمان تو شهر بخر. فقط چون شاید لازم بشه

فعلا نمیتونم اصن درست تصمیم بگیرم نمیدونم تایسال بعد شاید نظرم عوض بشه از شانس بدم امش تو قرنطینه موندم اصلا هنوز تفاوتی بین اینجا و اونجا حس نکردم تازه اونجا برام جذابتر بود😂😂😂

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوزی درست میگه.برو روستا و پولاتو جمع کن و یک واحد توی شهر بخر.هر وقت لازم شد برگرد

تا یسالی که اینجام تصمیم قطعی میگیرم

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
2728
چرا میتونم دلیلش بدونم

خوب ببین من یه بازار میخواستم برم و برگردم کلی وقتم گرفته میشد بالاخره 20 دقیقه تا خوده شهر فاصله داشت دکتر میخواستم برم باز همین مشکلو داشتم پارک و باشگاه نداشت اینم بگم من خودم بزرگ شده ی شهر بودم بعد از ازدواجم 4 سال رفتم روستا واسه زندگی که بعد از 4 سال آپارتمان خریدیم و اومدیم شهر من دو جاشو زندگی کردم هیچوقت روستا مثل شهر نمیشه 

وقتی داری گناه میکنی چرا همیشه چپ و راست رو نگاه میکنی؟ یک بار هم بالا رو نگاه کن