2737
2734
من هر روز زل میزنم تهشو نگاه میکنم ببینم عوض شده یا نه 😅 باشه عزیزم مرسیییی اخجون 😍

نه نه اصلا نگاه نکن اینجوری ممکنه همش استرس بگیری دیر حواب بده 

تا مثلا دو هفته یبار یه نگاه بنداز واسه من که خیلییییی تغییر کرد بخدا راست میگم

برای موندگاری باید سابلمینال دائمی کننده رو گوش بدی  نه باید با هدفون یا هندزفری باشه صداشو می ...

اون دائمی کننده رو باید جدا گوش بدیم یا یه فایل مثلا ابی دائمیه؟ چجوریه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نه اصلا نگاه نکن اینجوری ممکنه همش استرس بگیری دیر حواب بده  تا مثلا دو هفته یبار یه نگاه ب ...

عکس نداری 

کاربری قبلیم.. شهرمن اهواز ✌️.. سلامتی همسرم و عشقمون صلوات مهمونم کنید. 🙏❤️مرسی خواهرا. 
2731
نه نه اصلا نگاه نکن اینجوری ممکنه همش استرس بگیری دیر حواب بده  تا مثلا دو هفته یبار یه نگاه ب ...

باشه حتمااااا.  وای ولی خوشبحالت چه حسی داری واقعا؟ 😍 منم میخواااامممم

نه عزیزم ولی واسه موهام عکس گرفتم از چشمم نه فعلا منتظرم کامل بشه بعد عکس بگیرم

بازم خوبه بزار 

کاربری قبلیم.. شهرمن اهواز ✌️.. سلامتی همسرم و عشقمون صلوات مهمونم کنید. 🙏❤️مرسی خواهرا. 
2740
باشه حتمااااا.  وای ولی خوشبحالت چه حسی داری واقعا؟ 😍 منم میخواااامممم

من که شاخ دراوردم جداا😣

اره فقط خورتم همزمان با ساب که گوش میدی مدام تو ذهنت تکرار کن من چشمای ابی زیبایی دارم و جوری فکر کن که الانشم چشمات ابیه

نه عزیزم ولی واسه موهام عکس گرفتم از چشمم نه فعلا منتظرم کامل بشه بعد عکس بگیرم

سابیکه گوش میدی و میزاری؟

برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
بازم قهوه ای و عسلی به هم نزدیکه. منکه از قهوه ای تا ابی خیلی راه باید برم 😁

تو دو سالی کار داری 😁✌️

2706