2737
2739
عنوان

ایتالیا همه داغونن شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1867 بازدید | 81 پست

نمیدونم چرا ولی امید دارم با امدن ماه مبارک رمضان اوضاع بهتر میشه. ایشالله به حق این ماه مبارک این بیماری منحوس ازمون کاملا دور بشه

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر میکنین ایران کمه؟عزیزم هرکی میره دکتر علائم داره میگن برو خونه بخواب بهتر میشی بعد میاد خونه طرف میمونه و ازمایشم‌نمیده و دو حالت داره یا بهتر میشه که توی امار مبتلا ها هم ثبت نمیشه چون نه بستری شده نه ازمایش گرفتن ازش

یا دور از جون بدتر میشه خونه یه بلایی سرش میاد یا نهایتا میبرنش بیمارستان اونجا به ازمایشو اینا رسید ثبت میشه جزو مبتلایان یا در نهایت خدای نکرده فوتی ها 

بعد این میشه که امارو باز نصف تر میکنن ومیگن به ما 

2731
فکر میکنین ایران کمه؟عزیزم هرکی میره دکتر علائم داره میگن برو خونه بخواب بهتر میشی بعد میاد خونه طرف ...

الان شما این آمار رو از کجا اوردید؟ توی همه ی بیمارستان ها و خونه ها و مراکز حضور دارید؟ حرف شماهم منطقی نیست جسارتا

سلام😊 
2738
الان شما این آمار رو از کجا اوردید؟ توی همه ی بیمارستان ها و خونه ها و مراکز حضور دارید؟ حرف شماهم م ...

اره خداروشکر من دوربرخودمو نگاه میکنم حتی تو محله های اطراف حتی ی موردم نشیدم 

بنظرم امار واقعی واقعی نباشه ولی خیلی کمم نیس

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706