2726
عنوان

ایتالیا همه داغونن شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1865 بازدید | 81 پست
کیتهای چینی زیاد معتبر نبودن  مشکل داشتن دیروز کانادا خیلیهاشون رو. پس فرستاد

اره اینم می تونه باشه یه دکتری هم یه بار گفت پرستارا گاها نمی تونن دقیق تست بگیرن منفی میشه تست 

[QUOTE=130489673]مادر من با استراحت تو خونه خوب شد.ولی پدرم خیلی شدید بود ریه هاش و خراب کرده بود و ...

ممنون عزیزم.خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه.ان شاالله خدا به شما و خانوادتون سلامتی بده🙏🙏🙏

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم.خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه.ان شاالله خدا به شما و خانوادتون سلامتی بده🙏🙏🙏

خدا پدرتون رو رحمت کنه 😢😢

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

بچها اینقد نترسید چقدانرژی منفی و ترس اخبار بد دنبال میکنید میدونم خطرناکه باشه قبول اصن فرض کن دورازجون همه بایدبگیرن این لحظات و روزا رو چرا دارین بابدخلقی استرس نگرانی میگذرونیداخه خودتونو ب خدا بسپارین مطمعنم صدرصدهیچ اتفاقی نیمفته ایمان داشته باشید بخدا.خدای درونتون رو میگما ن اون خدایی ک ترسوندمون ازش درکل کل پناه ببرید توآغوش خدا خواهش میکنم حداقل امروز برای یکساعت توکل کنیداز تنش بدور باشیدفقط عافیت ازخدا بخواهیدمن ایمان دارم تک تکتون وعزیزانتون از بلا بدورن

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2728
مادر من با استراحت تو خونه خوب شد.ولی پدرم خیلی شدید بود ریه هاش و خراب کرده بود و فوت کرد.مادرم ۱۵ ...

عزیییزم انشالله خدارحمت کنه پدرتون رو ، و همه ی اعضای خانوادتون صحیح و سلامت باشن ، خداصبر بده به دل همتون انشالله بحق صلوات بر پیامبر:

اللهم صل علی محمد و آل محمد

سلام😊 

دارید قدرت رو ب ی ویروس میدید شما قدرتمند تراز ویروسیداینقد خودتونونبازید قوی باشید خدا از ویرویس قدرتمندتره اینقدخبربد پخش نکنید فقط استرس همدیگ رو زیادمیکنیم بجاش ی دعای دسته جمعی نمیگم قران یا ذکر ی حرف ی جمله ب فارسی ومثبت دسته جمعی بگیم انرژیش بیشتره

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
عزیییزم انشالله خدارحمت کنه پدرتون رو ، و همه ی اعضای خانوادتون صحیح و سلامت باشن ، خداصبر بده به دل ...

🙏🙏🙏ممنونم عزیزم الهی هیچ وقت غم نبینید

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست