2737
2734

خواهر من برای یک سال به خاطر ورشکستگی اقتصادی شوهرش مجبور شد با خانواده شوهر زندگی کنه اوایل که به اختلاف و دعوا برخورد خیلی رک به همسرش گفت من نمیدونم این سبک زندگیمون تا کی ادامه داره از امروز من و تو یک خانواده ایم و خانواده خودت یک خانواده دیگه باور کن استارتر بااینکه اشپزخونه یکی بود گاز یکی بود ولی خواهرم برای خودش و همسرش جدا غذادرست میکرد اونا جدا برای خودشون..هرکدوم هم ظرف خودشون رو میشستند سرویس بهداشتی و جارو کردن حیاط ‌ومکانهای مشترک هم نوبتی بود.

همسر و خانواده همسر اوایل پذیرایی این سبک نبودند ولی به مرور پذیرفتند..حتی خواهرم به همسرش گفت من میرم خونه پدرم هر موقع شرایط خونه مستقل پیداکردی بیا دنبالم میخوام بگم جنگید ولی استقلالش رو حتی در یک خونه با اشپزخونه و حموم مشترک هم از دست نداد اون هم درحالیه اوایل زندگی اش بود و ۲۲ سالش ولی موفق شد..

منم خواستم بگم استارتر میخواد زیادی خودشو خوب جلوه بده و مظلوم نمایی کنه ولی خب نخواستم ناراحت شه&n ...

مظلوم نمایی واسه کسایی که نمیشناسه ادم فایده نداره , بخوام مظلوم نمایی کنم میرم جار میزنم تو فامیل چرا بیام به شما بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیاست یعنی,چجوری?چرب زبونی? توددل جا کنی? 

ن نیاز هم نیست الکی زبون بریزی

ب خودت و شوهرت برس ،در حد اینکه تو اون خونه زندگی میکنی ی بخشی از کارارو کمک کن،ولی نمیخواد نشون بدی من خیلیییییی خوبم ک حتی خواهر شوهر ک میاد شما ظرف بشوری اون بشینه!!

مادر شوهر تیکه انداخت سکوت کن خودتو بزن ب اون راه و با ی لبخند بگذر 

تو.گروه بد حرص دادن تورو سکوت کن حتی کوچک ترین خمی ب ابرو نیار،چرا لفت بدی ؟! نه عزیزم لفت نده ولی پیام های گروه رو سین نکن و نخون ب همین راحتی 

تهش خودت و شوهرت میمونید برا هم 

الان رو نبین ک چون تازه عروسی آقای شوهر طرف شمارو میگیره،این روند ادامه پیدا کنه ،میگه حتما زن من ی کاری میکنه ک مامانم اینجوری باهاش رفتار میکنه وگرنه چرا با زن داداشام خوب هست !!!!!!!

این سطحی نگری توی همه ی مردا هست،اللخصوص مردی ک مستقل نیست و با خانواده زندگی میکنه 

امیدوارم متوجه حرفای شی

خواهر شوهر من بهم گفت هرکار شوهرت برات کرده و هر مشکلی برات پیش اومد تو خونه مامان اینا بخاطر حسادت ...

کلا  با جاری خوب  نباش...حتی  بهترین  جاری

با همین  خواهر شوهرت  خوب باش  بندازش  سر مادرش...بزار ازت  طرفداری  کنه..‌البته  به خواهر شوهرت   اطلاعات  نده اصلااا...یه  کم با سیاست  ازش استفاده  کن

2728

با نصف حقوق شوهرت ماهی یه تومن اجاره خونه میدادم همه میگفتن زیاده ولی قیمت اعصاب و روان و استقلالم خیلی بیشتر ازیناست مشکل همسر شما پول نیست ایشون احتمالا وظیفه نگهداری از خانوادش رو به عهده گرفته و شما هم‌شرایط پذیرفتی الان فقط خدا و مقدار زیادی زیرکی و شانس میتونه نجاتت بده که از اون خونه بری وگرنه تغییر کردن مادرشوهرت خیلی بعید بنظر میاد 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ب نظر من فعلا صبوری کن، چون پیش همین بزنی به سلیطه بازی نمیتونی باهاشون زندگی کنی، وقت برای تلافی بسیار زیاده. اگه مستقل بودی میگفتم بزن به سلیطه بازی خودتو. ولی اللن میگم فقط سازش کن و پولاتونو جمع کنین. 

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
یه چیزی بپرسم خواهرونه😭 اصفهانیا از عروس خیلی توقع دارن?

اصفهانی هاغریب دوست نیستن دیدین بقیه شهرابری بگی غریبم کلی تحویل میگیرن ولی اینا نه بعدم طمع دارن احتمالا شوهرت منبع درامدشون بوده تواونو گرفتی ازشون

2738
خواهر شوهر من بهم گفت هرکار شوهرت برات کرده و هر مشکلی برات پیش اومد تو خونه مامان اینا بخاطر حسادت ...

خب دیگه از همه کارات بی تجربگی مشخص هست 

نگران نباش درست میشه راه میوفتی کم کم 

دقیقا تو یه خونه زندگی میکنین یا واحداتون جداس ؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
من که میگم طلاق نگیر وقتی شوهرت و دوست داری برو سرکار یکم پول دستت بیاد بعد از اون خونه برو  م ...

ماهی ۷ میلیون در امد و پنجاه تومان هم اول داشتن ولی نتونستن خونه اجاره کنند🤔🤔🤔 اسی وضعت خییلی خوبه که.عجیبه این سبک زندگی..

من فک کردم شوهرت در امد نداره و حقوق کارگری و..وااای😱.

ما با یک و پونصد حقوق کل و سی چهل پول پیش خونه اجاره میکردیم و اجاره میدادیم..

ن نیاز هم نیست الکی زبون بریزی ب خودت و شوهرت برس ،در حد اینکه تو اون خونه زندگی میکنی ی بخشی از کا ...

خب منم همینکارو بخدا دارم میکنم , من فقط خواستم بفهمونم اگه عیبی هست دو طرفه س درک متقابل نیست , همون بخش کوچیک کارامم ندید علنا گفت زنت کاری نکرده , منم چندبار واینستادم ظرف بشورم تا دختراش بودن,, چشم و چالشونو چپ میکردن برام...

مادرشوهر من هرکی بهش بی محلی کنه خوردش کنه دورش,میچرخه 

خانم مگه میشه حقوق شوهرت ۷ تومن باشه و نتونی خونه اجاره کنی؟؟؟؟؟؟؟

دوساله کار میکنه کارش ازاده یه ماه ۷ تومنه یه ماه ۲ تومن ,وام گرفتیم دادیم خونه درست کردیم, کاش نمیکردیم

2706