2737
2734
چرا قدر ندونستم , چرا پیششون بودم اونقدر ماچش نکردم , بغلش نکردم که الان حسرت گرفتن دستاشو داشته باش ...

ایشالله این کرونا تموم میشه میری پیششون گلم ناراحت نباش,باور کن منم اینقدر دلبسته و وابستشون بودم الان بعد از دوسال روزی ده بار بهشون زنگ میزنم 

پس چرا یکم با سیاست رفتار نمکنید تو سن ۲۶ سالگی کی میخواید پخته تر رفتار کنید  اخه دستشویی می ...

با همون پنجاه تومن هم می شد خیلی جاهای اصفهان خونه اجاره کرد.اونا می خواستن خونه قدیمیشون نو بشه با پول شوهر ساده شما.همون اشتباهی که سال ها پیش شوهر من کرد .اصفهان کسی را نداری عزیزم .کجای اصفهانید،شوهرت وه کارست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با همون پنجاه تومن هم می شد خیلی جاهای اصفهان خونه اجاره کرد.اونا می خواستن خونه قدیمیشون نو بشه با ...

من غریب غریبم , هیچکسی رو جز خدا ندارم اینجا

شوهرممهندسIT هست ,۵ آذر هستیم

من غریب غریبم , هیچکسی رو جز خدا ندارم اینجا شوهرممهندسIT هست ,۵ آذر هستیم

هیچ دو تا خانواده ای مثل هم نیستن و همه هم یه جور فکر نمیکنن 

شاید واقعا خودتم یه سری جاها اشتباه کردی و کار غلطی انجام دادی

منم خانمم اولا نسبت به مادرم همین حس ها رو داشت اما الان فهمیده بدش رو نمیخواسته و بعضی چیزا هم خودش مقصر بوده. 

یه چیزی هم که الان همون خونه رو ازتون اجاره نمیگیرن برو خداراشکر کن، من چندتا از فامیلامون باباش از بچه هاش اجاره میگیره

و بعد 

معمولا اصفهانیا برای عید کادو میدن، خوب شاید بنده خدا ها به خاطر شرایط نتونستن برن برات چیزی بخرن، قبلا هم برات کم گذاشتن آیا؟؟ 

با نفرین کردن کاری حل نمیشه، به این فکر کن که اگه شوهرت یه درصد بفهمه نظرت به خانوادش اینجوریه شاید دیگه مثل قبل نتونه دوست داشته باشه

مردا همینن یهو سرد میشن و اگه شدن به این راحتی بر نمیگردن، 

به نظر من به جای گوش کردن به حرفای خاله زنک بقیه دوستان این فروم، بچسب به زندگیت و از زندگیت لذت ببر و سعی کن خودتو توی دل بقیه هم جا کنی با کارات و رفتارت

مادرا خیلی دوس دارن به بچشون احترام بذاری جلوشون

یکم تملق کن، طوری نمیشه

زندگی خودت قشنگ میشه 

2728
یه چیزی بپرسم خواهرونه😭 اصفهانیا از عروس خیلی توقع دارن?

اره عزیزم...

عروس رو ادم حساب نمیکنن....

فک می کنن پسرشونو دزدی.وضعیت اکثر عروسا اصفهانی همینه.منم همین روزگارا رو داشتم.باید مستقل بشی همین

عاشق,شوهرمم چرا طلاق بگیرم?این راه حل خوبیه? شوهر من ماهی ۷ میلیون درامدشه , قبل اینکه ۵۰ تومن خ ...

خب پس اگر درامد شوهرت خوبه مادرشوهرت حق داره ناراحت باسه که پیششون موندید به نظرم داره بهونه میکنه که برین 

شوهرت ببخشین اومده زرنگی بکنه اینجا بمونید پولهاشو جمع کنه  حالا  افتاده تو چاه حالا هم از خیر پنجاه تومن بگذرین و برین....لابد میخواید بمونید استفادشو ببرین 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏