2733
2739
ماهی ۷ میلیون در امد و پنجاه تومان هم اول داشتن ولی نتونستن خونه اجاره کنند🤔🤔🤔 اسی وضعت خییلی خوب ...

من اگه میتونستم پولو زنده کنم قطعا شک نکن فرار میکردم

خب منم همینکارو بخدا دارم میکنم , من فقط خواستم بفهمونم اگه عیبی هست دو طرفه س درک متقابل نیست , همو ...

عزییییییزم بخدا میفهممت میدونم چی میگی 

برا همین دوس دارم بهت کمک کنم ک البته میدونم در جایگاهی نیستم ک بخوام مشاوره خوبی باشم 🤗🤗🤗

چند بار ک برات چشم و ابرو اومدن متوجه میشن ک شما خدمتکار اون خونه نیستی !

بهت ک گفتم اونا رو نمیشه تغییر داد ک میخواستی درک متقابل رو بهشون یاد بدی،ولی خودت رفتار هاتو با سیاست جوری کن ک بشه فقط و فقط باب شوهرت همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوساله کار میکنه کارش ازاده یه ماه ۷ تومنه یه ماه ۲ تومن ,وام گرفتیم دادیم خونه درست کردیم, کاش نمیک ...

پس نگو ماهی ۷ تومن

واقعا چی پیش خودتون فکر کردین ۵۰ تومن خرج خونه ی مامان جونش کردین؟

پیشنهاد کی بود اینکار؟

۵۰ تومن رفت هوا

2728
پس نگو ماهی ۷ تومن واقعا چی پیش خودتون فکر کردین ۵۰ تومن خرج خونه ی مامان جونش کردین؟ پیشنهاد کی ب ...

میخواستیم جدا شیم داداشش گفت خرج خونه کن با قیمت بالا بفروشیم مام کردیم گفت به مادرش چون موقع ما نرفتیم جا بهتر حقی ندارید الانم برید ,,, مامان جونشم از ترسش خفه خون گرفت نگذاشت

واحدا جداست , اما طبقه ما تازه کامل داره میشه

واحد جدا هستتتتتت بعد تو اینقدر. داری حرص میخوری ار دستشون😕

اسی بخدا ب قول بهتاش من رد دادم از دستت 

دختر خب کامل تعریف کن 

اگه خرجی هم کردی اون 50 تومن رو برا خونه خودت کردی 😑

2740
من اگه میتونستم پولو زنده کنم قطعا شک نکن فرار میکردم

امیدوارم نظرات دیگه ی من رو خونده باشی و بهش عمل کنی مطمئن باش زندگی شیرین میشه..

هیییییچ وقت هییییچ انتظار محبت و توجه از خانواده همسر نداشته باش راحت باش مهرطلب نباش نسبت بهشون فکرت و مغزت و روش زندگی ات رو مستقل کن حتی اگه تو یک خونه ایید 

با این فکر وابسته و مهرطلبی که داری مستقل هم بشی مشکلاتت فقط کمی کمتر میشه و بقیه به قوت خودش باقیه چون فکرت مستقل از اونا نیست امیدوارم متوجه حرفم شده باشی..موفق باشی و شاد⚘⚘

خب فاکتور مصالح و اینا هست اما چکار کنیم یعنی?

تو ک کاری نمیتونی بکنی

شوهرت باید مدعی شه ک ۵۰ تومن خرج کرده،،،بعد فروش خونه ی پدری بگیره

البته پسرای ایرونی عمرا همچین چیزی رو نمیگن و نمیخوان

دست ب کمر وایمیسن روبروت میگن،،،،خرج خونه پدرم کردم ها،،،خرج خونه ی غریبه ک نکردم

واحد جدا هستتتتتت بعد تو اینقدر. داری حرص میخوری ار دستشون😕 اسی بخدا ب قول بهتاش من رد دادم از دست ...

اره ولی وقتی کردیم قیمت خونه بالا میره و موقع فروشش همه دندون تیز میکنن ,الانم فریبمون دادن به این برسن

خودتو بزار جا من یه خونه داغون و ترکیده گرفتی , یه سوییت شیک دراودی , با همه این حرفا زورت نمیومد?

2706