2752
2734
عنوان

خونه خراب کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 66 پست
فقط بهش بگو اشتباهه کارت با دلیل اگه فهمیده باشه قبول میکنه اگه نه که خودتو فقط خراب میکنی

هیچ جوره قبول نمیکنه اصلا عوض شده انگار نه انگار داره زندگی یه نفرو خراب میکنه

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
قیامت میکنه 

بکنه بهتر ازاینه که تو بهم خوردن یه زندگی شریک باشی 

اگه میترسی تو یه کاغذ بنویس بذار جیب عموت 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته نمی شناسم اما وجدانم قبول نمیکنه که بخاطر دخترعموم زندگیش خراب بشه با وجود یه بچه

گلم این راه ها جواب نمیده،بهتره فاصله اتونو باهاش حفظ کنید.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
درسته نمی شناسم اما وجدانم قبول نمیکنه که بخاطر دخترعموم زندگیش خراب بشه با وجود یه بچه

میفهمم چی میگی و حق هم داری.اما حرف من اینه خدا جای حق نشسته و خیلی بیشتر از من و شما حواسش به بنده هاش هست.

میترسم شما دخالت کنی برای خودت بد بشه.مطمیناعموت و زن عموت نمیگن دستت دردنکنه که به ما گفتی

ببین بهش بگو تویی که داری زندگیتو رو ویرونه یه زندگی دیگه میسازی هیچ خیری نمی بینی و اینکه پس مونده اون زنو میخوای چیکار.

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!

زندگی اون زن بدخت و هرجور شده نجات بده تو مسعولی در ضمن به دختر عموت بگو خیلی پستی که به مادر دوتا بچه رحم نمیکنی و میخواهی رو ویرانه های زندگی یکی دیگه برا خودت زندگی بسازی مطمعن باش خیر نمیبینی چوب خدا صدا نداره

مشکل تو همه خونه ها هست الان دختر عمو شما به چند برابر شدن مشکلاتشون کمک کرده دیگه زنش به چشمش نمیاد ...

دقیقا 

تازه کثافت دنبال راهکاره که بیشتر مرتیکه از زنش زده بشه

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

بعدم تهدیدش کنی بگی به بقیه میگم فایده نداره الکی بهت میگه آره دیگه دنبالش نیستم ولی زیرزیرکی کار خودش می‌کنه سعی کن از در دوستی کمکش کنی 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

نظرم اینه حتمااااااا تهدیدش کنی

امر به معروف و نهی از منکر همینه دیگه مگه قبولش ندارین دوستان ،؟؟؟؟؟؟؟

فساد و خیانت همینه دیگه 

من متاهل نیستم ولی خودتونو بذاری جای زن همین اقا

چه حالی میشین وقتی بفهمین شوهرتون خیانت کرده😑😑😑😑😑😑

با خودم درگیرم...
2706