2737
2739
عنوان

خونه خراب کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1369 بازدید | 66 پست
دیگ واس من گذشته  اما خیلی دردم اومد  الان انگار مجردم  خیلی درد داشت لعنتی خواستم ...

بالاخره تقاص پس میدن 

خدا ازشون نگذره😔

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
بالاخره تقاص پس میدن  خدا ازشون نگذره😔

خیلی سخت گذشت بهم 

کلا حس کردم ترور شدم 

اما الان نامزد شدم 

چ میشه کرد روحیم ضعیف شد حس میکنم همه خائنن 

همچین دخترایی خیلی بیشعوووورن چون ما س کیلومتری متاهلا هم رد نمیشیم اصلا با متاهل کار نداریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخت گذشت بهم  کلا حس کردم ترور شدم  اما الان نامزد شدم  چ میشه کرد روحیم ضعیف ...

روحیه خودتو از دست نده شما چیزی از دست ندادی باید خدارو هم شکر کنی که از همچین آدمی جدا شدی آدمی که خیانت میکنه بی ارزشه

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
2731

دنیا دار مکافاته...برفرض محال زندگی این زن بهم بخوره وجدا بشه.و.دختر عموی شما همسر این مرد بشه...روزی میرسه این مرد هم به دختر عموی شما خیانت میکنه....مردی که به زن زندگیش ،زن اولش ،بخت اولش خیانت کرد،،دیگه ترسی نداره خیانت میشه کارش،،،،واینکه اطمینان دارم دلیل این اختلاف این زن ومرد دختر عموی شماست واین زن خیانت همسر شو فهمیده 

دنیا دار مکافاته...برفرض محال زندگی این زن بهم بخوره وجدا بشه.و.دختر عموی شما همسر این مرد بشه...روز ...

بله متاسفانه باعث بیشتر شدن اختلاف هاشون شده و راهکارم میخواد برای اینکه رابطه شون بدتر هم بشه 

واقعا نمیدونم چی بگم...ذره ای وجدان نداره

بله متاسفانه باعث بیشتر شدن اختلاف هاشون شده و راهکارم میخواد برای اینکه رابطه شون بدتر هم بشه  ...

خدا جای حق نشسته،، اه و نفرین  ان زن اگر بچه هم داره که بدتر...باعث میشه .به خاک سیاه می شینن هم  ان مرد وهم دختر عموت...