2733
2739
عنوان

خونه خراب کن

1368 بازدید | 66 پست

خانما دخترعموی من با یه آقایی دوسته که این آقا متاهله و یه بچه داره دخترعمومم روز اول میدونسته اما با این حال دوست شده توی این ۲ ماه که فهمیدم هرچی سعی کردم منصرفش کنم نشد حالا قضیه بینشون جدی شده امشب میگفت با زنش مشکل داره چیکار کنم که بیشتر از زنش زده بشه منم کلی نصیحتش کردم و از حرصم فحشش دادم اما بی خیال نمیشه ...بنظرتون چیکار کنم؟ همش تو فکر اون خانومم که زندگیش داره از هم می پاشه 

تهدیدش کنم جواب میده؟ بگم بی خیال این مرد شو یا ب عمو و زن عمو میگم...من بجای اون عذاب وجدان گرفتم

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر کسی رو توی قبر خودش میذارن.شما مه اون زن رو نمیشناسید که بخواید بهش بگید.پس دخالت نکنید و بسپارید ...

درسته نمی شناسم اما وجدانم قبول نمیکنه که بخاطر دخترعموم زندگیش خراب بشه با وجود یه بچه

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

برو به عموت بگو 

یه زندگی داره ازهم میپاشه اومدی تاپیک میزنی همین الان زنگ بزن بیدارشون کن جریانو بگو 😂😂😂شوخی کردم دراولین فرصت بگو زندگی خراب کردن سخته تجربه کردم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2740

مشکل تو همه خونه ها هست الان دختر عمو شما به چند برابر شدن مشکلاتشون کمک کرده دیگه زنش به چشمش نمیاد از اونطرفم زنش سرد میشه 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
با به خط دیگه تهدیدش کن

اره بگو من فامیلشم زنشم یک همچین چیزی

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
2706