2733
2734
عنوان

خونه خراب کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1369 بازدید | 66 پست

سعی کن جلوشو بگیری و تذکر بده 

اما نگرفتی هم حرفی نیس

سر خودش میاد یه روز  میفهمه 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میفهمم چی میگی و حق هم داری.اما حرف من اینه خدا جای حق نشسته و خیلی بیشتر از من و شما حواسش به بنده ...

زن عموم آدم منطقی و کاملا خوبی هست میتونم بهش بگم فقط میترسم عموم بفهمه قیامت میکنه...اصلا نمیتونم این راز رو نگه دارم خیلی سخته همش تو فکر اون خانمم 

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
2731
دقیقا  تازه کثافت دنبال راهکاره که بیشتر مرتیکه از زنش زده بشه

بگو اگه اون مرد بود زندگی زن و بچه خودش خراب نمیکرد به زنش خیانت کنه اونوقت میخواد در حق تو چجوری مردی کنه چه انتظاری داری ازش آخه 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
قبل از قیامت .ببین من با چشم خودم دیدم حس ی زنی ک بچه داره و نفر دیگه داره زندگی شو خراب میکنه 

میخوام فردا ب زن عموم بگم اون منطقی برخورد میکنه

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

نه به عموت نگو مردا غیرتی میشن و احساسی عمل میکنن یه ادم منطقی که حرفش برو داره البته اینطوری دخترعموت ازت شاکی میشه که چرا ابروشو بردی 

ببین زنگ بزن مشاور حتما اونا بهتر میدونن اینجا هرکی یخ چیز میگه من الان به جای شما استرس گرفتم واقعا موقعیت بدیه انشالله خدا کمکت کنه 

کار دختر عموتم که واقعا زشته .....

ببین بهش بگو تویی که داری زندگیتو رو ویرونه یه زندگی دیگه میسازی هیچ خیری نمی بینی و اینکه پس مونده ...

هرچی فکرشو کنی گفتم اهمیت نمیده میگه مهم زندگی خودمه

2740
زندگی اون زن بدخت و هرجور شده نجات بده تو مسعولی در ضمن به دختر عموت بگو خیلی پستی که به مادر دوتا ب ...

هرچی لایقش بود گفتم...اما آدم نمیشه

بعدم تهدیدش کنی بگی به بقیه میگم فایده نداره الکی بهت میگه آره دیگه دنبالش نیستم ولی زیرزیرکی کار خو ...

خیلی سعی کردم بخدا اما نشد 

زن عموم آدم منطقی و کاملا خوبی هست میتونم بهش بگم فقط میترسم عموم بفهمه قیامت میکنه...اصلا نمیتونم ا ...

گلم ایشون با آگاهی و احساسی داره اینکارو میکنه،ممکنه شما به والدینش بگید تحت فشار بزارنش و فرار کنه با اون آقا،از یک مشاور. کمک بگیرید که چه رفتاری مناسب تره.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

به نظرم بیا همون جوری که بقیه گفتن با یه شماره ناشناس به این دختره پیام بده خودتو فامیل اون زن معرفی کن بگو فک میکنی متوجه نیستیم چیکار میکنی بگو آبروتو جلو خانوادت می‌بریم کاری میکنیم از بی آبرویی سر بلند نکنی تو فامیل شاید ترس برش داشت به خودش بیاد 

این دختر عموتم الان داغه نمیدونه چه شکری میخوره 

شيطون بد تو کمینمون نشسته 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
اون مرد مگه خودش شعور نداره. یه همچین مردی باید همون زندگیش خراب شه 

مرتیکه اگه واسش مهم بود زندگیش که اینکارو نمیکرد 

طفلی زن و بچه ش😿

هرچی فکرشو کنی گفتم اهمیت نمیده میگه مهم زندگی خودمه

خب پس ولش کن بلانسبت تو گوش خر یاسین خوندنه بذار بره مث خر گیر کنه تو گِل😒😒😒 جای سفت نشاشیده

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
2706