2737
2734
عنوان

یه سوال

282 بازدید | 37 پست

بچه ها چرا بخوان بگن کسی خیلی جرات داره و فلانمثلا میگن خایه داره؟یا خایه های اون از پسرای شهر بیشتره؟

یعنی چی واقعا؟این انگار داره نشون میده زن خودش ضعیف تره و وقتی اینو برا یه نبر به کار میبرن دارن میگن حالا اون از بقیه قوی تره

بیاین تغییر بدیم این اشتباهاتی ک به جا موندن رو

مثلا یکی میخاد قول بده میگم قول مردونه میدم یا مثلا طرف انسانیت رو رعایت نکنه میگن طرف نامرده

یا جدیدا این فحش ها هم خیلی جنسیتی کردن

مثلا (میگامت) یا مثلا میکنمت و خیلی چیزای دیگه خب این خیلی مسخرس!رابطه جنسی برا خانم و اقا لذت بخشه چرا این کارو طوری رواج میدن که انگار زن داره زجر میکشه؟و مثلا انگار س ک س چیزیه که برا خانم سخته  و ازش به عنوان یه کار بد یاد میشه؟

حتی دخترا هم همینطور.مثلا بخوان دفاع کنن ببخشید میگن (تورو میدم به شوهرم بکنتت) خب اقا مگه این کردن منظور دخول به بخش تحریک کننده نمیگن؟خب این یعنی چی اخه! بهتر نیس تغییر بدیم اینارو؟

کاربری برای دو نفر در دو سن متفاوته😑🙄

خب بگن ممه داره ؟

خو باید ب جرئت بیاد دیگ 😂

یا بگن بار آخرت باشع وگرنع میدم بهت 🤣

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و یچیز دیگه بچه ها

از خیلیا میشنوم که حرف از رابطه پشت میزنن فقط بخاطر همسرشون!

ببینید س ک س لذت بخشه و شماهم باید همونقدر ک همسرتون لذت میبره لذت ببرید پس در هر صورت با درخواست رابطه از پشت مخالفت کنید

حتی در این مورد اینو یه چیز بد میدونن! ببخشید اینطور میگم ولی حتما اصطلاح مثلا اون پسره(ک.و.ن میده)رو شنیدین ک یچیز بده دیگه درسته؟یا مثلا به یه اقا پیشنهادشو بدی بدش میاد و فک میکنه بی احترامی کردین!

چرا وقتی این کار رو وقتی برا بقیه چندش و دردناک میدونن از شما بخوان ک انجام بدین؟

2731
 خب بگن ممه داره ؟ خو باید ب جرئت بیاد دیگ 😂 یا بگن بار آخرت باشع وگرنع میدم بهت 🤣

الان دلیل خودت چیه؟

دادن خنده داره؟تو با همسرت رابطه برقرار میکنی و اون دخول میکنه ک میشه کردن.الان این کجاش بده که از به عنوان فحش استفاده میکنن؟

تو لذت نمیبری مگه؟

مگه به زور انجام میشه

منظور از خایه این هست که دل وجگر داره نترس هست قوی هست وگرنه همه خایه دارن حتی سگ و خر گاو .....

خب عزیزم من میگم نباید این منظور برداشت شه 

خایه رو جنس نر داره چرا اون باید نماد برتری و قدرت برداشت شه؟

2740
الان دلیل خودت چیه؟ دادن خنده داره؟تو با همسرت رابطه برقرار میکنی و اون دخول میکنه ک میشه کردن.الان ...

من همچین فحشایی نمیدم اینا بچگونس بابا 😂

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   
خب عزیزم من میگم نباید این منظور برداشت شه  خایه رو جنس نر داره چرا اون باید نماد برتری و قدرت ...

نماد برتری حالا مرد هست چکار کنیم از قدیم اینجوری بوده 

تو فیلمها ندیدی به زن میگن ضعیفه 

میدونی اینا یجور تو زبون افتادع نمیشه کاریش کرد  مگ مردم یکم فرهنگشونو غنی تر کنن و با هم زبون ...

بله منم میگم که حداقل از خودمون و حرف زدن با اطرافیان مثل همسر دوست رفیق برادر یا اگه تو فضای مجازی یکم شهرت داریم اونجا به اشتراک بذاریم خیلی محترمانه بدون هیچ گارد گیری ای!

بله منم میگم که حداقل از خودمون و حرف زدن با اطرافیان مثل همسر دوست رفیق برادر یا اگه تو فضای مجازی ...

نمیشه خواهر این یجورایی این واژه تو فرهنگ ایران جا افتاده فرهنگ هم چیزیه ک به این راحتی نمیشه تغییرش داد این حرفا رو هم معمولا پسرا بین هم میزنن چونگه یه پسر خشش نمیاد مورد تجاوز قرار بگیره و..

در اون مورد ک میگن لا پا داری و اینا این جا افتادس زیاد سخت نگیر به خدت

نماد برتری حالا مرد هست چکار کنیم از قدیم اینجوری بوده  تو فیلمها ندیدی به زن میگن ضعیفه

اشتباه جا افتاده

قبلنا میگفتن یه مرد به یه زن بگه قربان شما بده! یعنی بهش نظر داره خب این چیزی بود ک جا افتاده بود و الان تغییر کرده…

چزا بقیه چیزا تغییر نکنه وقتی اشتباهه؟

شما پدرت رو برتر از مادرت میدونی؟

خوشت میاد به مادرت توسط پدرت گفته شه خیلی ببخشید ولی (گاییدمت)

قطعا خوشت نمیاد ولی در طول روز همچین چیزایی رو خیلی از پسرا میشنوم!

اشتباه جا افتاده قبلنا میگفتن یه مرد به یه زن بگه قربان شما بده! یعنی بهش نظر داره خب این چیزی بود ...

اینطور چیزا تازگیا تو فرهنگ ایران جا افتادع و گرنه ما ایرانیا جزو اولین مردمانی بودیم ک حقوق زن و مرد رو یکی میدونستیم 

دیگ حیف نمیشه بحث سیاسی کرد

2706