2733
2739
عنوان

اگر از دکوراسیون خونه سر در میارید میشه بیاید کمک؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 59 پست

ببین واسه فضاهای کوچیک مبل ال خوب جواب می ده.از رنگ های روشن ولی خنثی استفاده کن.اگر نگران کثیف شدنش هستی هم من ترکیب طوسی و زرد رو پیشنهاد می دم.مبل طوسی با کوسن های زرد.واسه دیوارهاتم ترجیحا رنگ یا کاغذ دیواری حتما ساده و سفید ایتخوانی.پرده آشپز خونت رو هم ایده ای ندارم مگه عکس بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من که معماری هم خوندم به رشته ام مرتبطه تم سنتی زمانی خوبه که یه خونه بزرگ باشه خیلی یه بخشی اخ ...

یه سوال بپرسم ازت واون این که یه برنامه بگو واسه طراحی فضای داخلی.کار باهاش سخت نباشه و بشه سه بعدی کار کرد

2728

پذیرایی خونه ما بزرگه من یه طرف رو مدرنیته چیدم و به روز 

یه طرف روهم سنتی ، سماور گذاشتم و تلویزیون سیاه سفید قدیمی با کمدش که تلویزیون توش قرار میگرفت ساعت زنگی های قدیمی و حتی پنجره اش هم سنتیه ، بخاری نفت ی و چراغ خوراک پزی قدیمی گذاشتم روی میز خاطره ام سرویس صبحانه خوری طرح شاه عباسی و بشقابها گل قرمز گذاشتم 

ولم کنی مدام اون طرف سنتی میشینم 

میخواستم کرسی هم بیندازم که شوهرم نذاشت 

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
2738
منم نمی تونم😣

چرا چی شده واقعا 

تف به این شانس 

نکنه دارن کم کم نم نم ما رو از سایت بیرون میکنن امروز عکس نمیتونیم بزاریم 

فردا پست 

پسفردا اصلا وارد نشیم 

میخوان کم کم حالیمون کنن بهمون فشار نیاد راحت با این قضیه کنار بیایم

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔

کاغذ دیواری و فرش به مخده های شلوغ نمیاد 

کلا همه چی شلوغه 

یکم ساده تر که مخده ها بولد بشه و به چشم بیاد 

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
2706