2726

چند تا سوال دارم  از اونجایی که کل پذیرایی ۱۸ متره می‌خوام مبل های راحتیم رو بندازم بره و یه تم سنتی شبیه عکس پایین بدم هم فضا بزرگتر شه هم تنوع بشه خفه شدیم توی یه وجب جا 

می‌خوام بدونم نظر خاصی در این مورد دارید؟ اصلا خوبه بده؟ اگر تخت سنتی بذاریم اینو بذاریم روش چی؟

کاغذ دیواری چه مدل و طرحی خوبه؟ اصلا کاغذ دیواری باشه یا رنگ؟ بعد خود این سرویس هم چه رنگی باشه که خونه رو گرم کنه؟

پذیرایی پنجره نداره و آشپز خونه در امتداد پذیراییه و پنجره داره به نظرتون برای پرده آشپزخونه چه مدل پرده ای مناسبه؟

چون هم پرده اصلی خونه محسوب میشه هم توی آشپزخونه ست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مدرن بچین یه کاناپه شیک روشن سه نفره بگیر بقیشو هم فرش فانتزی بنداز

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
2728

من خودم این مدل سنتی رو دوست ندارم به نظرم این بدرد خونه های خیلی بزرگ میخوره که یه قسمتش تم سنتی داشته باشه

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
عزیزم مدرن بچین یه کاناپه شیک روشن سه نفره بگیر بقیشو هم فرش فانتزی بنداز

به مبل سه نفره فکر کردم ولی تم سنتی دوست داریم آخه 

توی این تم نظر بدید چی خوبه چی بد مخصوصا کاغذ دیواری

به نظرم با توجه به کوچیکی خونت مبل هاتو جمع کن ولی یه کاناپه ی خوشگل بگیر بزار یه گوشه ی خونت ولی از این پشتی های سنتی استفاده نکن

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

من اصلا نمیپسندم

اونوقت بابد اوپن اشپزخونتم برداری مطبخ بسازی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
به مبل سه نفره فکر کردم ولی تم سنتی دوست داریم آخه  توی این تم نظر بدید چی خوبه چی بد مخصوصا ک ...

سنتی میخوای کار کنی که کاغد دیواری طرح گل های ساده با رنگ ملیح و روشن 

و اینکه این عکس هم تشک و پشتی هاش خوب بود با اون سماور ولی میدونم دلتو میزنه

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞

به نظرم همچین سبکی خیلی زیباتره

دقیقا می‌خوام اپن رو بردارم با پذیرایی یکی بشه

کسی اوپن رو برمیداره که که یه کاناپه یا میزناهاخوری چیزی جداکننده بذاره

گفتم مطبخ یعنی مثل اشپزخنه های قدیمی دیوار کنی و در بذاری

اگه قراره کل خونه ت تم قدیمی داشته باشه، اشپزخونه هم شامل میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706