2737
2739
عنوان

اگر از دکوراسیون خونه سر در میارید میشه بیاید کمک؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 59 پست
غیر از من بقیه ای وجود نداره انگار🤣🤣🤣 

وای احساس خفگی بهم دست داد با این که عاشق تم سنتیم

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
به نظرم همچین سبکی خیلی زیباتره

حالا توی تم سنتی هم اگر نظر خاصی دارید بگید من از اونام که عشق فرش دستبافتم دلم میخواد توی خونه سماور قل بزنه و چای همیشه آماده باشه پنجره ها رنگی باشه کلا سنتی دوست دارم

پنج شش ساله تم خونه مدرن بود نه خودم لذت بردم نه شوهرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای احساس خفگی بهم دست داد با این که عاشق تم سنتیم

بی خیال عکس شید در مورد تم سنتی نظری دارید که چطور  باشه خوبه بگید 

سوال های من بی جواب موند همه فقط در مورد عکس حرف میزنن

2731
بی خیال عکس شید در مورد تم سنتی نظری دارید که چطور  باشه خوبه بگید  سوال های من بی جواب ...

در مورد تم سنتی فقط زمانیکه خونه خیای بزرگ باشه و یه گوشه رو سنتی درست کنی قشنگ میشه. معمولا پشتش کاغذ دیواری هم نمیزنن. بلکه صنایع دست بافت به دیوار میزنن تزئینی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

کاغذ دیواری به تم سنتی اصلا نمیاد.سنتی دوست داری یه تیکه گبه دستبافت شیک  بزار.میتونی طوری سنتی بزاری که شیک باشه ولی این عکس دو روزه دل میزنه.سماورم بزار ولی نه شبیه این مدل.اینجوری رو میز.از مخمل استفاده کن سنتی و شیکه.عکس ندارم بدم.

2740

کاغذ دیواریش خیلی زشته 

رنگ اون سنتیام ابیش اصلن قشنگ نیس با این ک من ابی دوست دارم لین خیلی تو ذوق میزنه 

خپاستی سفارش بدی ترکیبی بگو درست کنن مثلن ابی کم رنگ با سفید 

یا قرمز با سفید 

اون  میز خاطره ام اگه میگیری هم رنگ بالشتاش بگیر ست شن 

اصلا از خونه های سنتی خوشم نمیاد و زود تر تکراری میشه 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 

بنظر من که معماری هم خوندم به رشته ام مرتبطه تم سنتی زمانی خوبه که یه خونه بزرگ باشه خیلی یه بخشی اختصاص بدین به نشیمن خصوصی و یه بخش برا سالن پذیرایی باشه اینکه الان بخواین یه خونه کوچیک و اپارتمان رو اینکار بکنید اصلا خوب نمیشه البته نظر منه

محصولات فلورماراصل اینستاگرام flormar.original ادرس کانال تلگرام flormaroriginal

من خونم یک طرفش رو تم سنتی چیدم پتو انداختم پشتی و چند قیم وسایل قدیمی دارم گذاشتم رو میز گرد گوشه یک طرفم مبل چیدم خوب شده

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
اسی این صندلی برای اپن میخام بگیرم.همسرم انتخاب کرده خوبه به نظرت یا بدرد نمیخوره

والا سلیقه ایه ممکنه با بقیه وسایل خونه تون بیاد و قشنگ باشه تکی نمیشه نظر داد انگار