2737
2734
عنوان

اگر از دکوراسیون خونه سر در میارید میشه بیاید کمک؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 59 پست
چرا چی شده واقعا  تف به این شانس  نکنه دارن کم کم نم نم ما رو از سایت بیرون میکنن امروز ...

الان من عکس گذاشتم که

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا توی تم سنتی هم اگر نظر خاصی دارید بگید من از اونام که عشق فرش دستبافتم دلم میخواد توی خونه سماو ...

هرجور دوست داری زندگی کن خودت مهمی اتفاقا این طور که میگی خیلی متفاوت میشه با بقیه اقوام و خونت خاص میشه موفق باشی

به نظرم اگه کاغذ دیواری خلوت تر و روشن باشه بهتره.تخت واسه گوشه سالن نگیر که هر کی گرفته پشیمونه.منو یاد قهوه خونه میندازه😋.ولی این سرویسی که گذاشتی قشنگه رنگشم بسگی به کاغذ دیواریت داره.واسه پنجره اشپزخونه پرده زبرا قشنگه.سرچ کنی مدلاش زیاده.

2728
الان من عکس گذاشتم که

منه بیچاره هرچی از صبح دارم زووووور میزنم هیج جا نمیتونم عکس بزارم 

به یه بنده خدا قل دادم عکس پتوس هامو براش بفرستم نتونستم

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
منه بیچاره هرچی از صبح دارم زووووور میزنم هیج جا نمیتونم عکس بزارم  به یه بنده خدا قل دادم عکس ...

نتت سرعتش اومده پایین 

اگر بسته اینترنتی داری شاید آخراشه 

منم بسته نتم داره تموم‌میشه عکس آپلود نمیشه کلا نتم‌کند‌میشه‌

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
2740
نتت سرعتش اومده پایین  اگر بسته اینترنتی داری شاید آخراشه  منم بسته نتم داره تموم‌م ...

اره من همیشه دهم به دهم میزنم 

احتمال زیاد به خاطر همینه

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
اسی جون ببین پاک کنم

من ندیدم که ⁦☹️⁩ خونمون دو خوابه ست یکی که اتاق خودمونه یکی اتاق بچه اتاق اضافه نداریم که سنتیش کنیم واسه همین میخواستم پذیرایی رو سنتی کنم که جامون هم باز شه که همه گفتن بد میشه