1676
1605
عنوان

این حجم از بی بی فیس بودن...+عسکک❤

101672 بازدید | 1201 پست

الناز حبیبی ۳۱سالشه😳و اینهمه بی بی فیس

#❤✨...لحظهـ دیدنت انگار که یک حادثه بود🍃.حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت🍃سیب را چیدم در دلهره ی دستانم🍎🍭سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🍎👋.تا ۳بس بود که بشمارد در دام افتد✌💜گفت یک گفت دو افسوس سه را دوست نداشت💔منو تو خط موازی؟؟😒نرسیدن؟؟😒هرررگز!☺❤دلم این قائده هندسه را دوست نداست💔درس منطق نده دیگه تو به این عاشق که❤✨از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت❤💛✨.•|•خیلی دوست دارم تو نی نی سایت دوستای زیادی داشته باشم اگه دوست داری بهم درخواست دوستی بده دوست خوبی هستدما😊❤ 

عه ۳۱ سالشه؟؟؟ من فکر میکردم ۲۵_۶ باشه

ته دیگ_با_قورمه_سبزی بودم😐 //   اینکه تو این روزها شانس زنده موندن عزیزانمون با میزان شعور بقیه رابطه‌ی مستقیم داره خیلی ترسناکه 😢😐// ممنون میشم اگه یه صلوات برام بفرستید خانوم گلها🥰😘

منو باید ببینی پس

چتری میزنم انگار 14 سالمه 

34 هستم 😎😎😎😎

طبیعت و حیوان ها ارث پدر و مادر مارو نخوردن .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوان ها احترام بزاریم .اونا هم خدایی دارن که حقشونو می گیره ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

نازنین بیاتی30ساله😐😎  

#❤✨...لحظهـ دیدنت انگار که یک حادثه بود🍃.حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت🍃سیب را چیدم در دلهره ی دستانم🍎🍭سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🍎👋.تا ۳بس بود که بشمارد در دام افتد✌💜گفت یک گفت دو افسوس سه را دوست نداشت💔منو تو خط موازی؟؟😒نرسیدن؟؟😒هرررگز!☺❤دلم این قائده هندسه را دوست نداست💔درس منطق نده دیگه تو به این عاشق که❤✨از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت❤💛✨.•|•خیلی دوست دارم تو نی نی سایت دوستای زیادی داشته باشم اگه دوست داری بهم درخواست دوستی بده دوست خوبی هستدما😊❤ 

منم 20سالمه یه بار رفتم دکتر گفت چندسالته وقتی گفتم گفت فکر میکردم 12باشه اومدم خونه اینقدر گریه کردم

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده. در شب ظلمانی ام ماه نشانم بده. یوسف مصری زچاه گشت چنان پادشاه. گر که طریق این بود چاه نشانم بده 

منم تو ۳۱ سالم اما واقعا جوونتر ازایشون میزنم...

فقط 38 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"پسرم نفسمه"👶❤من میخوام مامان بشم دوباره.تیکرم هنوز واقعی نیست میشه یه صلوات مهمونم کنی؟***درخواست دوستی هیج کسی رو قبول نمیکنم چون حرف خصوصی با کسی ندارم لطفا ناراحت نشید***
8

اتفاقاتوفیلم دوپینگ خیلی سنش بالارفته...یهوچهره ش چندسال بزرگترشده

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

من از این بی بی فیس ترم😅عکس بزارم؟

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
1651