2733
2734
عنوان

خانومای گل باردار بهمن و اسفند و فروردین بباید با هم باشیم.💋

| مشاهده متن کامل بحث + 1814 بازدید | 274 پست
قسمت نیست یه مامان توی تهران داشته باشیم 🤪🤪🤪 خیلی خوشبختم عزیزم  فردا بعداز سنوگرافی حتما ...

نه گلم لقاح دیر انجام شده.

توکل کن به خدا عزیزم.

چشم حتمن تورو به حضرت فاطمه برام دعا کنید 😥💋💋💋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

دلم روشنه مطمئن باش همه چی خوب پیش میره
قابل باشم چرا که نه ایشالا به حق امام رضا عزیزم فردا خبرای خوبی اینجا بنویسی با شادی آمین 😍😍😍😍
شما همینطوری در حال اقدام بودید یا روز تخمکگذاری رو پیدا کردی همون موقع اقدام داشتی ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم روشنه مطمئن باش همه چی خوب پیش میره قابل باشم چرا که نه ایشالا به حق امام رضا عزیزم فردا خبرای خ ...

ایشالله عزیزم یا امام رضا ایشالله نی نی عزیتو هم خودت بغل کنی.

من مداوم نبود چون شوهرم راننده بود خیلی اقدام انچنانی نداشتیم فقط هم چشم انتظار بودم.😍

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
سلام خداروشکر ک قلبش تشکیل شده عزیزم  انشالله ب سلامتی نی نی تو بغل کن واس منم دعا کن قلب ...

فاطیییی من دیروز رفتم سونو گرافی خدارو شکر همه چی خوب بود تو چیکار کردی.

۷ هفته و ۴ روز بودم.

2742
فاطیییی من دیروز رفتم سونو گرافی خدارو شکر همه چی خوب بود تو چیکار کردی. ۷ هفته و ۴ روز بودم.

خداروشکر عزیزوم😂الهی نی نی تو سالم بغل کنی 

واسه منم دعا کن خیلی سرگیجه دارم و پاهام مور مور میشه بهم میگن شاید خارج رحمی باشه 

من چهارشنبه ساعت 9 و نیم شب بهم نوبت داده

خداروشکر عزیزوم😂الهی نی نی تو سالم بغل کنی  واسه منم دعا کن خیلی سرگیجه دارم و پاهام مور مور ...

ممنون فدات شم😍😍😍😍منم سرگیجه داشتم و پاهامم مور مور میکرد.

دکترم گفت چون قلبت تند تند میزنه دیگه رگای پات نبض میزنن.

اصلا نترس من حالا که فکر میکنم میبینم تمام استرس هام بیخودی بود.

من امروزم رفتم ازمایش بارداری تیرویید و قند دادم.

ایشالله چهارشنبه جوابش میاد.

برا ۲۲ اردیبهشت هم دکترم گفت نوبت سونو ntبزن.

از دیروز تا حالا ۱و نیم خرجم شده خدا به داد برسه😁

ایشالله نینی خوشکتو به سلامتی بغل کنی😍😘😘

ممنون فدات شم😍😍😍😍منم سرگیجه داشتم و پاهامم مور مور میکرد. دکترم گفت چون قلبت تند تند میزن ...

وایی نگو چقد گرون 😂😂😂😂بیشتر استرسیم کردی خنگ😂😂😂😂

وایی زینب خیلی خوشحال شدم از ته قلبم میگم 

انشالله دوتایی باهم عکس بچه هامونو بزاریم تو این تاپیک😍😍

وایی نگو چقد گرون 😂😂😂😂بیشتر استرسیم کردی خنگ😂😂😂😂 وایی زینب خیلی خوشحال شدم از ته قلبم می ...

پدرم در اومد 😁🤣🤣🤣🤣

استرس نداشته باش تازه اول راهی🤣🤣🤣

قربونت عزیزم منم به خدا ایشالله گلم.

واییی تپل تپل😍😍😍😍😍

2738
😂😂😂😂زینب دکتر ب تو قرصی نداد اگ سرگیجه گرفتی بهتر بشی؟

نه عزیزم گفت اینا عادیه فشارتو تنظیم کن گلم احساس میکنم تو فشارت پایینه مال من دیروز ۱۲ بود همیشه ۷ و اینا بود دیروز دکترم گفت از استرست بالا رفته😁

بهم ید فولیک داد و شیاف و ویتامین دی

اره منم اسید فولیک میخورم😄الهی ازمایش اتم خوب باشن عزیز دلم 

مرسی عزیزم ممنون گلز.

ایشالله ۴ شنبه بیای با خوشحالی نی نی عزیزتو هم ببینی😍😍

مرسی عزیزم ممنون گلز. ایشالله ۴ شنبه بیای با خوشحالی نی نی عزیزتو هم ببینی😍😍

سلام عزیزم.  تبریک میگم انشاالله بسلامتی زایمان کنی

عنوان تاپیک رو دیدم دوصفحه ای خوندم.  نمیتونم همراه باشم ولی چون تاریخ منم ۲۹ بهمن بوده گاهی مزاحمت بشم سوال بپرسم.فقط بی بی چک زدم بخاطر کرونا جرات ندارم  فعلا دکتر برم. گفتم یکدفعه برم سونو ان تی و غربالگری 

چون مثل همیم تاریخمون. الان شما چند هفته ای؟؟ 

ان تی بیست و دو اردیبهشت گفت بری.‌یعنی دوازده هفته دیگه؟ 

سلام عزیزم.  تبریک میگم انشاالله بسلامتی زایمان کنی عنوان تاپیک رو دیدم دوصفحه ای خوندم. &n ...

سلام گلم مرسی عزیزم ممنون باشه اشکالی نداره عزیزم😘

من الان دقیق ۷ هفته و ۵ روزم هست.یعنی ۵ روزه داخل ۸ هفتم ولی ۸ هفتم کامل نیس.

اره گلم میشه ۱۲ هفته کامل ایشالله

2706