2410
2553

بچه ها بیاید با هم باشیم هر تجربه ایی داریم به هم بگیم.

اول خودمونو معرفی کنیم.ایشالله هممون به سلامتی نی نی هامونو بغل کنیم💋😍

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
سلام مرضیه هستم 33سال 29بهمن پری شدم دیگه نشدم الانم تحت نظز دکترهپارین میزنم 

هپارین چیه دوستم

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سابقه چهار سقط دارم و آزمایش ژنتیک دادیم غلظت خون دارم که باعث میشه لخته خون در جفت ببنده و جنین از بین بره. باید آمپول هپارین بزنم تا خونم صاف بشه و جنین انشالله بمونه 

2720
سلام مرضیه هستم 33سال 29بهمن پری شدم دیگه نشدم الانم تحت نظز دکترهپارین میزنم 

سلام عزیزم.ایشالله به سلامتی بغلش کنی😍💋

منم زینبم ۲۹بهمن اخرین پریودیم بود.و باردارم💋😍😘

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
من سابقه چهار سقط دارم و آزمایش ژنتیک دادیم غلظت خون دارم که باعث میشه لخته خون در جفت ببنده و جنین ...

ایشالله گلم نی نی هامون هم سنن😍😍😍😍😘

من سابقه چهار سقط دارم و آزمایش ژنتیک دادیم غلظت خون دارم که باعث میشه لخته خون در جفت ببنده و جنین ...

منم‌گلم مشکلم پلی کیستیک داشتم خرداد ماه لاپراسکوپی کردم.

این ماه هم امپول زدم hcgزدم

2714
مبارک سونو نرفتی؟ تاریخ برات چه زده برا سونو قلب 

نه عزیزم با دکترم که در جریان گذاشتم‌گفته دوهفته دیگه که میشه ۷ هفته و ۱۶ فروردین بیا بهمم گفته یدفولیک بخور.

الان ۵ هفته مونه دقیق اره؟؟

مبارک سونو نرفتی؟ تاریخ برات چه زده برا سونو قلب 

همچنین مبارک شما😍😘💋

اره من 19 سونو دارم فروردین 

به سلامتی گلم ولی ادم ترسم داره تو این بیماری خدا خودش به خیر کنه😍💋

منم‌گلم مشکلم پلی کیستیک داشتم خرداد ماه لاپراسکوپی کردم. این ماه هم امپول زدم hcgزدم

سلام خانومی ،مبارکه، امپول ازادسازی چند سیکلت زدی؟ چه روزایی اقدام کردی؟؟

اللهم الرزقنا ولدا ذکورا صالحا یا خالق الارواح یا ارحم الراحمین🌺🙏
من از کرونا نمی‌ترسم از سقط میترسم

اخی عزیزم الانه که تحت نظری دیگه ترس نداره گلم۹😍😍

2706