2737
2739
عنوان

خیانتو میشه بخاطر رفتارهای خوب دیگه بخشید ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 82 پست

خیانت رو هیچ کس از ته دل نمیتونه ببخشه.عموما کسایی که میگن بخشیدیم میبینن چاره ای ندارن .ولی خب اگر مرد بفهمه خانومش میدونه که اهل خیانته یا خجالت میکشه و در ظاهر دیگه خیانت نمیکنه ولی تو دلش هنوز شعله های خیانت هست که بگیم بیست درصد .ویا جری تر میشه و نترس تر که هشتاد درصد 

بگو قول نده یه گوشی ساده بگیر و حق اینترنت داشتن نداری..

با همون گوشی ساده زنگ و اس میزد . بارها این کارو کرد نتونست دووم بیاره ، هربار گفت دیگه تکرار نمیکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توخونه وقتشوپرکن براش ارایش کن یه روزلباس معمولی یه روزلختی شاوباش ازلحاظ ج ن س ی بروزباش براش محبت کلامی داشته باش ولی زیادم اویزونش نشوکه نتیجه عکس بده وتاوقتی این رفتارهاروداره بچه دارنشو وتوموقعیتهای احساسی ومناسب ازش بخواه به خاطرعشقی که بهش داری این رفتارهاروکناربذاره تازندگیتون خراب نشده سوره طلاق ومزمل بخون به نیت محبت بیشتر

2731

خیانت ی چیزیه ک همه ما ازش وحشت داریم و برامون غیر قابل جبرانه

ولی

من ی خانومی رو در حین خیانت کردن دیدم و اونو طرفشم متوجه دیدن من شدن

من از خانومه بسیییار متنفر بودم

ایشون بخاطر اینکه دست من آتو نداشته باشه

اومد قضیه رو مختصر برای شوهرش تعریف کرد

و همسرش خواست با منی ک همه چیزو دیده بودم صحبت کنه

منم دلم برای شوهرش سوخت و گفتم چیز جدی نبود

ولی تنفرش همیشه توی دلم مونده

عزیزم هر وقت بخواد بهت نزدیک بشه احساس خیانت از کلت بیرون نمیره .من که خودم خیانت دیدم و جدا شدم .بر ...

دوستمم بهم میگه یکی یه خطایی میکنه ک هیچ کدوم از کارای خوب دیگه ش جبران اون نمیشه...

2738
تنها راهی که به نظرم میتونی با مرد خائن دووم بیاری اینکه که هیچ وقت صد در صد خودتو برای همچین زندگی ...

نیستم الان اونجوری دیگه ، سرکار میرم .نقاشی میکشم حدود ده سالی میشه کارای دیگه دارم... ولی خب میگم نکنه کاری کنم بعدا پشیمون شم

ببین خودت اذیت میشی الان داری میگی خیلی عذاب میکشم پس از اون زنای نیستی ک بیخیال باشی، جدا شو جدا ش ...

با خودم میگم تا آخرین لحظه بهش فرصت بدم بعدا پشیمون نشم و نگه اگه بهم مهلت میدادی درست میشدم ما زندگیمون خوب بود

نیستم الان اونجوری دیگه ، سرکار میرم .نقاشی میکشم حدود ده سالی میشه کارای دیگه دارم... ولی خب میگم ن ...

دیگه امکانش هست به نظرم هیچ وقت هیشکی نتونسته با خیانت کنار بیاد اونایی هم که موندن از سر ناچاری و انتخواب بین بد و بدتر بوده چه مرد چه زن

خیانت رو هیچ کس از ته دل نمیتونه ببخشه.عموما کسایی که میگن بخشیدیم میبینن چاره ای ندارن .ولی خب اگر ...

آره خودمم احساس میکنم دیگه هم زرنگ شده هم میدونه من اینهمه دیدم ازش جدا نشدم موندنیم خیالش راحته

توخونه وقتشوپرکن براش ارایش کن یه روزلباس معمولی یه روزلختی شاوباش ازلحاظ ج ن س ی بروزباش براش محبت ...

من همه این راها رو رفتم ، با اینکه همچنان ازش دلخورم ولی همیشه واس لباس زیر و لباس خونه م خرج کردم به روز بودم و هستم . از لحاظ ج.نسی هم خودش میگه واقعا ازت راضیم ... ولی دیگه واقعا خسته شدم 

خیانت ی چیزیه ک همه ما ازش وحشت داریم و برامون غیر قابل جبرانه ولی من ی خانومی رو در حین خیانت کرد ...

خیلی بده ... شوهر من خیانت جن.سی نداشته اینو مطمئنم . همین حرف زدنش تو اینستا و تلگرام و اینا اعصابمو خورد میکنه

2706