2733
2734
این برا کدوم مرحلست

دریافت کارت از سایت دانا،از طریق مای مدیو وارد میشی...

برای ظهور آقا جانمون، موفقیت  و خوشبختیم یه صلوات بفرست.سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم/اخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم.من،بهارِ💮زمستانم⁦⁦❄️⁩.    تاپیک های شعر،من رو تگ کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارت صادر میشه  ولی اگر کارتی عکس اشتباه یا بدون عکس بود مدارس روزانه برای بچه هاشون گواهی اش ...

برای ما که فارغ التحصیلیم باید بریم آموزش و پرورش ؟ من از مدیر مدرسه پرسیدم گفتن چون دانش اموز این مدرسه نیستید به ما ربطی نداره مشکلات شما

اخه هر چقدر میریم تو صفحه میگه برای شما کارتی صادر نشده اگه تا اخر صادر نشه چیکار کنیم 

2731
با این حجم استرس  عجول بودن  فقط فرصت مطالعه ات سوخت میشه  آروم بگیر  کارت صا ...

سلام ببخشید عزیزم پسر من دهمه توی سایت دانا میزنه هنوز کارتی برای شما صادر نشده

درد همان درد است فقط کمرنگ تر شده
درست نشد برات؟؟ من از اون طریقم رفتم نشد

من شماره وارد کردم که کد ارسال بشه بعد بتونم تعیین رمز کنم،کد دیر ارسال شد من از سایت اومده بودم بیرون،خواستم دوباره وارد بشم دیگه نتونستم،گفت قبلاً ثبت نام شدید😓

برای ظهور آقا جانمون، موفقیت  و خوشبختیم یه صلوات بفرست.سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم/اخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم.من،بهارِ💮زمستانم⁦⁦❄️⁩.    تاپیک های شعر،من رو تگ کنید...
با این حجم استرس  عجول بودن  فقط فرصت مطالعه ات سوخت میشه  آروم بگیر  کارت صا ...

آخه میشناسم کسیو پارسال تا اولین امتحانشم نتونست کارتشو بگیره بخاطر اون نگرانم 

یعنی یدونه برای ورود مدیو باید رمز و کد بزنیم بدونم برای دانا؟

نه،وارد ما مدیو شدی،خودش اطلاعیه میاد که اینجا کلیک کنید،لازم نیست وارد صفحه ات توی مای مدیو بشی

من شماره وارد کردم که کد ارسال بشه بعد بتونم تعیین رمز کنم،کد دیر ارسال شد من از سایت اومده بودم بیر ...

بر منم دیروز اینجوری شد ولی صب دوباره اومد برام تعیین رمز

برای ما که فارغ التحصیلیم باید بریم آموزش و پرورش ؟ من از مدیر مدرسه پرسیدم گفتن چون دانش اموز این م ...

ببین عزیزم 

من مدیر مدرسه روزانه هستم اونم تازه سمپاد 

الان که قطعا بچه های مدرسه خوابن و پیام جدید پیوی دریافت نکردم 

اما تا 12 شب هنوز کارت نداشتن

مشکل سراسری هست و به روزانه و فارغ التحصیل و ترمیم ارتباط نداره 

درست میشه 

الان صبح روز جمعه کاری از دست هیشکی بر نمیاد غیر از انتظار

درست میشه حتما 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است.