2737
2734

سلام خانوما 

متاسفانه من همچنان بعد از یک سال با این قضیه درگیرم . بارها دیدم شوهرم خیانت مجازی میکنه بهم از دخترا و زنا شماره میگیره ، زنگ ، اس و ...

۴ ساله ازدواج کردیم و حدودا از یه سال پیش که اینستا نصب کرد اینجوری شد ، به کل عوض شد . 

در طول زندگی و عقد مشهور بود ب اینکه خیلی رفتارش خوبه و واقعا هم از انصاف نگذریم خیلی خوب بود ، هیچوقت دعوا نداشتیم ، درسمو خوندم باهم شاد بودیم ... 

تا این یک سال آخر ک این چیزا پیش اومد...

حالا دردودلم اینه من با اینکه بهش سرد شدم ولی آیا بخاطر رفتارهای خوبی ک داره ک واقعا خیلی از مردا ندارن میشه با این قضیه خیانت دووم آورد یا نه ، چون هنوزم بعد ازینکه بارها قول داده یه چیزایی میبینم 😔😔😔

اره بنظر من مخصوصا مجازی

گدشی شوهرامون زیر و رو کنی چ چیزا که توش نیست 

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه از خیانت نمیشه گذشت

اون مردهای دیگه اگر زیاد اخلاقشون رویایی نیست 

ولی خائن نیستن و این خیییلی می ارزه به آدم خائن عزیزم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
2738
نه از خیانت نمیشه گذشت اون مردهای دیگه اگر زیاد اخلاقشون رویایی نیست  ولی خائن نیستن و این خی ...

واقعا بعضی موقه میگم حیف تو نیست آخه اینهمه رفتار خوب داشتی داری با هم اینهمه خوب بودیم سر این قضیه زندگیمونو از بین میبری 😔

اره میشه 

شاید چون زود زن گرفته عقده این کارارو داره مثل پسر دایی من 

اون زنش جدا نشد چون پسر داییم خیلی خوب بود و تنها مشکلش دختر بازی بود 😂😰

به هر حال خودت باید تصمیم بگیری 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
خیلی برام سخته واقعا ... همه ش میگم هیچوقت دلم نمیخواد دیگه این آدم بابای بچه م باشه ... پس حق مادر ...

عزیزم هر وقت بخواد بهت نزدیک بشه احساس خیانت از کلت بیرون نمیره .من که خودم خیانت دیدم و جدا شدم .برا همین نمیتونم ببخشم حتی دنیا ها بهم خوبی میکرد تحمل خیانت نداشتم جداشدم 

تنها راهی که به نظرم میتونی با مرد خائن دووم بیاری اینکه که هیچ وقت صد در صد خودتو برای همچین زندگی نزاری بیشتر پیگیر اهداف خودت باشی وقت بزاری برای پیش رفت خودت وگرنه وقتی صد در صد خودتو وقف این زندگی کنی و ببینی اون همچنان خیانت میکنه میبری 

نمیدونم والا بستگی به خودت داره ولی به نظرم به خاطر همین خیانت کم کم از چشم ادم میفته مگر اینکه ...

مشکلم همینه ، دیگه اونقدر تکرار کرده اصلا که مثل اول دوسش ندارم ، اوایل جونم میرفت براش ، الان دیگه مهم نیس ... از طرفی واس بچه دار شدن نشدن نگرانم . دلم نمیخواد تو ای زندگی بچه داشته باشم از طرفی هم میگم مادر شدن حقمه

یعنی شماره میگیرن زنگ میزنن اس میدن ولی کاری نمیکنی؟ بعد همچنان دوسش داری؟ 

نهه کار عملی نمیکنه

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2706