2737
2734
عنوان

خیانتو میشه بخاطر رفتارهای خوب دیگه بخشید ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 82 پست
دیگه امکانش هست به نظرم هیچ وقت هیشکی نتونسته با خیانت کنار بیاد اونایی هم که موندن از سر ناچاری و ا ...

من بخوام جدا شم میتونم هم خانوادم میدونم حمایت میکنن هم اینکه خودم شاغل و مستقلم . حیفم به زندگیم و چهار سال عمرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بخوام جدا شم میتونم هم خانوادم میدونم حمایت میکنن هم اینکه خودم شاغل و مستقلم . حیفم به زندگیم و ...

یک سوال شغل شوهرت چیه؟البته چهار سال عمر ادم حیف بشه بهتر از کل عمر ادمه

با خودم میگم تا آخرین لحظه بهش فرصت بدم بعدا پشیمون نشم و نگه اگه بهم مهلت میدادی درست میشدم ما زندگ ...

اگه میخای بعد بهت نگه خودت زندگی مونو خراب کردی همین حالا درمورش باهاش صحبت کن ک میدونی داره خیانت میکنه و باید برای درمان این موضوع هر دو پیش مشاوره یا روان پزشک برید ک حل بشه این قضیه

2731
اگه میخای بعد بهت نگه خودت زندگی مونو خراب کردی همین حالا درمورش باهاش صحبت کن ک میدونی داره خیانت م ...

خودش نمیاد مشاوره بارها حرف زدم خودم پیش چنتا مشاور رفتم . بارها خواستم تاپیکای خیانت ک میذارن بچه ها نشونش بدم بگم ببین چجوری از بین میره زندگیا هربار یجور نشده ، مشاوره هامم هیچکدوم جواب نداد

ن خودتو گول نزن با این حرفا دوسش داری پس یا بیخیال شو نصبت ب این موضوع یا درس و حسابی درمانش کن

درمان درست حسابی ینی جدا شم دیگه چون بیخیال نشدم هنوز . یعنی باید خودمو بزنم به اون راه ک انگار هیچی نمیفهمم 

2740

[QUOTE=129862541] درمان درست حسابی ینی جدا شم دیگه چون بیخیال نشدم هنوز . یعنی باید خودمو بزنم به اون راه ک انگا ...[/QUOTE

اره یا باید ببینی خیانتشو و برو خودت نیاری انگار ک ن انگار رو زندگی خودتو ادامه بدی

راه دومت هم اینه ک اگر برات سخته و عذاب میکشی ببریش پیش روانپزشک ک ترک کنه این عادت مزخرفشو

راه اخرت هم اینه ک اگر دیگه وقتی دیدی مشاوره رو قبول نمیکنه،خیانتش بازم ادامه داره جدا شو چون خودتی ک داری نابود میشی

2706