2737
2739
عنوان

اونايي كه ميگفتن اگه نباشن شماليا هيچي نيستن😏

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 62 پست
کجای این حرف ناراحتی داره؟! من اصلا نمیگم درسته یا غلط...فقط بحثم سر ناراحتیه قضیه س...ترکیه و برخی ...

عزیزم ما خودمونم مسافرا رو مهمان میدونیم و دوستشون داریم

ولی وقتی توهین و تحقیر میکنن حق داریم ناراحت شیم

الان مثلا گردشگرا نرن ترکیه مردمش از گشنگی میمیرن؟😂😂😂😂

این ححرفا فقط از دهن یه ابله در میاد😉😉😉

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  
ما هم هزار جور توهين نسبت به تهرانيا ديديم . يكى ميگفت تهرانيا كلا نباشن بهتره فقط الودگى ايجاد ميكن ...

ببین هرکی از تهرانیا بد گفت مطمئن باش یجاش داره مسوزه

پس بیخیال

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ما هم خيلي دوس داريم مسافر مياد شهرمون شلوغ ميشه همه جا شاد و خوشحاله اما يه سال گفتن شمال پذيراي مه ...

کار اوتا اشتباس و خیلی دور از ادب و نزاکت ولی اقتصاد بر پایه گردشگری به هیچ وجه مایه خجالت و آبروریزی نیست...چه بسا میان توی دل کویر پیست اسکی مصنوعی میسازن ب ای جذب و بالا بردن  اقتصاد گردشگری 

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

عزیزم اینو نمیتونی انکارکنی که شمال شهرهای توریستی زیادی داره وواقعا درامدزایی داره واسه بعضیا،والا ماهروقت اومدیم اکثرا در حال ساخت وسازبودن،اکثرانصف خونشون یه سوئتی ویلامیسازن که واسشون کمک درامدباشه،،ولی بشدت باتوهین مخالفم،عاشق شمال ومردم خونگرمشم

❤️تو آن بلای قشنگی😍که آمدی به سرم❤️
خب چ ربطی داشت نظرمو تو سایت عمومی گفتم بعدم اینو رو به اشیا میگن, حواستو جمع کن

وووویییی ترسیدم😂😂😂😂

فازتو خریدارم ادم باحالی هستی😂😂😂😂😂

این این این این😃😃😃😃

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  
2740
منظور شمال ایرانه. باز خوده شمال 3 قسمت شرق وغرب ومرکزی حساب میشه

تو خوبي تو بشين جلو 😂

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
الان رشته شماله؟😒 خدایاااااا  ازشرق گلستان تا غرب گیلان شمال حساب نمیشه. فقط مازندران

خب رشتم شماله دیگه😑😑😑

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ببین هرکی از تهرانیا بد گفت مطمئن باش یجاش داره مسوزه پس بیخیال

اره اخه ميدونى طرف مياد هرجور توهينى كه دلش ميخواد ميكنه و انتظار داره هيچكس هيچيم نگه! گرچه من هيچوقت قوميت و شهرى رو زير سوال نبردم و بد حرف نزدم راجع بهشون ولى وقتى يكى اينطورى ميگه قطعا جوابش رو ميدم

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
😂😂 تو مدرسه جغرافيارو افتادي فكر كنم ديپلم ردي هستي؟ 😉

چرا نمیفهمی؟

ب گلستانم میگین شمال ب گیلانم میگین شمال 

اصلا منو ریپ نکن.طرف مقابلم شما نبودی ک

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
کار اوتا اشتباس و خیلی دور از ادب و نزاکت ولی اقتصاد بر پایه گردشگری به هیچ وجه مایه خجالت و آبروریز ...

نمیدونم چرا انقد واسه این موضوع مقاومت میکنن😂

عمه خودم ویلا ساخته فقط واسه توریستا

ببین چ درامدی دارن شبی خداد تومن

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
2706